Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

tõusud ja mõõnad

No kohe kuidagi ei taha see laiskus minust lahutada. Muud viga ma ei suuda tuvastada. Kõik on ju nii lihtsaks tehtud. Retseptid, menüüd ja väike trenn. Aga no kuidagi ei suuda üle kahe kolme päeva ennast utsitada. Ja siis tundub ju kõik sujuvat ja vabandused hakkavad tulema… No mul oli ju kiire ja mees ja lapsed tahavad kiirelt miskit kõhtu ja no mul ju ei olnud võimalust ja nii edasi……

Aga siis jälle võtan FitLap-i lahti ja suudan jällegi natuke korralik olla. Toidud on ju head ja liikumine teeb rõõmsamaks ja annab energiat.

Ja siis vaatan jälle oma meest, kes on üks selline, kellest tehakse ka uus telesari "Tõelised Eesti mehed". Tundub nii mõnus ju seal diivanil lösutada ja miskit väikest näksida. Ja noh siis ongi jälle paar päeva möödas ja avastan ennast taas seisut, mis tekitab tõsist masendust. Astun kaalule ja olen ehk natuke paremas tujus, et miskit pole õnneks juurde tulnud. Aga võiks ju olla hoopis ilusamad numbrid.

Ehk nüüd on taas aeg tõele silma vaadata ja alustada algusest. Plaan on vähemalt hea. Õnneks olen saanud veepudeli juba lahutamatuks kaaslaseks.

Otsustasin sel korral endale teha nädalased eesmärgid. Esimeseks võtsin menüüjälgimise. Proovin terve nädala toidud kõik korralikult valmistada ja ka kella jälgida, et tekiks natukenegi harjumus teatud ajal kõht täis saada.

Ja lisasin väikese väljakutse ka. Plaan nädalavahetus veeta ühes suvilas Tammisaari lähedal. Kas suudan perele ka seal õige EMA olla ja mitte ennast unustavalt puhkust nautida. Kuigi ka see on vahest tore. Siin kohal on jällegi abiks retsepti valik. Õnneks on maitsvaid ja lihtsaid asju, mida saab kiirelt ja väikse vaevaga valmistada. 

Loodan, et pean selle nädala reipalt vastu. Kui ka kaal muudab numbrid väiksemaks, siis peaks ka järgmine nädal roosilisem olema. Aga no sellele ma veel ei mõtle. Liiga suured plaanid. Tuleb alustada vaikselt ja kui kõik väiksed eesmärgid täidetud, leiad et oledki jõudnud punkti, millest kunagi unistasid. 

Ka mina loodan oma unistused kunagi täita, hetkel suuresti FitLap abiga.winkKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse