136962 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

tõusud ja mõõnad


No kohe kuidagi ei taha see laiskus minust lahutada. Muud viga ma ei suuda tuvastada. Kõik on ju nii lihtsaks tehtud. Retseptid, menüüd ja väike trenn. Aga no kuidagi ei suuda üle kahe kolme päeva ennast utsitada. Ja siis tundub ju kõik sujuvat ja vabandused hakkavad tulema… No mul oli ju kiire ja mees ja lapsed tahavad kiirelt miskit kõhtu ja no mul ju ei olnud võimalust ja nii edasi……

Aga siis jälle võtan FitLap-i lahti ja suudan jällegi natuke korralik olla. Toidud on ju head ja liikumine teeb rõõmsamaks ja annab energiat.

Ja siis vaatan jälle oma meest, kes on üks selline, kellest tehakse ka uus telesari "Tõelised Eesti mehed". Tundub nii mõnus ju seal diivanil lösutada ja miskit väikest näksida. Ja noh siis ongi jälle paar päeva möödas ja avastan ennast taas seisut, mis tekitab tõsist masendust. Astun kaalule ja olen ehk natuke paremas tujus, et miskit pole õnneks juurde tulnud. Aga võiks ju olla hoopis ilusamad numbrid.

Ehk nüüd on taas aeg tõele silma vaadata ja alustada algusest. Plaan on vähemalt hea. Õnneks olen saanud veepudeli juba lahutamatuks kaaslaseks.

Otsustasin sel korral endale teha nädalased eesmärgid. Esimeseks võtsin menüüjälgimise. Proovin terve nädala toidud kõik korralikult valmistada ja ka kella jälgida, et tekiks natukenegi harjumus teatud ajal kõht täis saada.

Ja lisasin väikese väljakutse ka. Plaan nädalavahetus veeta ühes suvilas Tammisaari lähedal. Kas suudan perele ka seal õige EMA olla ja mitte ennast unustavalt puhkust nautida. Kuigi ka see on vahest tore. Siin kohal on jällegi abiks retsepti valik. Õnneks on maitsvaid ja lihtsaid asju, mida saab kiirelt ja väikse vaevaga valmistada. 

Loodan, et pean selle nädala reipalt vastu. Kui ka kaal muudab numbrid väiksemaks, siis peaks ka järgmine nädal roosilisem olema. Aga no sellele ma veel ei mõtle. Liiga suured plaanid. Tuleb alustada vaikselt ja kui kõik väiksed eesmärgid täidetud, leiad et oledki jõudnud punkti, millest kunagi unistasid. 

Ka mina loodan oma unistused kunagi täita, hetkel suuresti FitLap abiga.wink
Rauna Laasik
2404 lugemist
Minust

Mõnus istuv töö, koos kohvi ja kiire saiakese või muu sarnasega, on olnud seni mu elu.... kui nii saab öelda. Olen aastakese juba proovinud toitumiskava ja enese loidu keha ka natuke liigutada.... aga ikka on kõik teised süüdi ja ma ei suuda heast paremaast loobuda. Nüüd siis on aeg peeglisse vaadata ja alustada iseendaga. Ei saa ju 32 aastaselt varjuda vererõhu probleemi taha. Kui tegelikuses on probleem ülekaal ja laisk keha.


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva