129553 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

I`m back on my routine


Nii. Kaua mõeldud kaunikene. Kuna mul oli niiöelda väga möll suvi, siis otsustasin, et peale trennide võiks ka korralikumalt ja plaanipärasemalt süüa. Peale 2 kilo pole midagi sellest ajast kui viimati Fitlapi järgi toitusin juurde tulnud. 

Üleüldse on niipalju juhtunud ja toimunud, et poleks olnud aega süüagi teha nii nagu vaja. Jah need on tühjad vabandused, oleks ju võinud teha ette ära jne. Aga täie aususe juures ma ei viitsinud. Mul oli igasuguseid asju ajada. Alustades magistri lõpetamisest ja vahelduvast tööst, mida ma reaalselt armastan rohkem kohati, kui oma tegelikku tööd. Ja need inimesed seal….whuuuh, need on reaalselt inimesed, kellest osad on mulle juba päris headeks sõpradeks saanud. Nii headeks, kellega me oleme koos käinud kell 3 öösel jõusaalis. Whuuh,  või lihtsalt, kellega rääkida ööläbi täiesti jaburatest teemadest nagu nt porgandi keetmine  või lambavilla kraatsimine.

Plaane on olnud palju. Niisiis esimene asi to do listis oli see suvi kooli lõpetamine, millest kõik teised plaanid saavad/said alguse. Kivi langes, kuid südamesse jäi nüüd nii tühi tunne. Olen tahtnud veel uuesti kooli minna, kuid pole saanud sellele isegi peatuma jääda, sest plaanid pole ju alati sellised, mida võiks täita. Sellepärast oligi kaks plaani olulisemalt tähtsamad kui see, et võiks veel kooli minna.

Trennide kohapealt ilmselt need kilod ka tulid, sest puhaste cardio treeningute loobumisest jätkasin regulaarsete jõusaali treeningutega, kus mu elukaaslane juba ütles, et Sa käid ka rohkem jõusaalis kui mina. Mis parata, kui seltskond ja koht on õige siis ilmselgelt  meeldib trennis käia. Trennis kasutan endiselt Nocco jooke, kuid käisin Sooomes ja ostsin palju erinevaid maitseid. Eestis, eriti minu kodukohas on müügil, vaid 4 Noccot (sidruni, pirni, berry ja tropical). Soomes võtsin endale Cola, Carribean( mu vaieldamatu lemmmik), Virsiku, rabarberi, õuna. Kuna mina Cocat ka päriselus ei joo eriti, siis see maitses ka kõige vähem. Proovisin ära ka Celsiuse joogid, ka need on hea. Nüüd kui Soomes käin või keegi käib siis lasen ikka tuua endale Carribeani ja virsiku oma. Järgmine kord postitan pikema jutu nendest.
Karolin Raudsepp
12488 lugemist

Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva