136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

“Lõpp” on lähedal!


Lõpp paistab laugh

 

Aga iga lõpp pidi ju millegi uue algus olema. Ehk siis 1,9 kg pärast algab uus etapp – trenn ja säilitamine. 

Ausalt öeldes, ma kardan seda, mis ees ootab. Jälle ju uus režiim vaja luua ning sellega harjuda. 2 kuud on olnud rahulikku kulgemist ilma suurema pingutuseta. Ehkki ei saa väita, et päris laisk olen olnud. ca 100km sai rattaga ka sõita, sõudeergomeetrit tõmmata ja pikemalt jalutatud (nii metsas, kui linnas). Loomulikult ei saa mainimata jätta Plank Challenge'it. See viimane on minu jaoks omaette saavutus, sest ma pole selles varem kunagi tugev olnud, et ühte trenni niimoodi järgemööda päevast-päeva teen. Ehk siis varem ei ole olnud piisavalt motivatsiooni.

 

Aga kuidas saada motivatsiooni?

Minule annab hoogu üks vahva seltskond naisi, kes samuti FitLapi rada sõtkuvad. Ma olen nii tänulik Teile, et te olemas olete 😉 ja muidugi toetusgrupp Facebookis on abiks. Lihtsalt peab olema ümber inimesi, kes ajavad sama rida ja mõistavad täpselt, mis tunne on, kui "magusaisu" peale tuleb või silme eest läheb mustaks ja sooviks kogu kupatuse nurka visata. Nii hea on jagada oma väikeseidki -100g võite, suurematest rääkimata. Nii mõnus on arutada erinevate retseptide "ümber mängimise" teemadel, jagada pilte valminud einetest. 

Toidupiltide jagamine omavahel on mind aidanud nö stampidest lahti saada ja proovida teisi variante. Minu kaks suurt lemmikut on Kiire smuuti marjadega ja Kana-tatrasalat (tatar kikerherneks/läätseks, lihaline vastavalt tujule, kas suitsutatud kana kintsuliha, kanasink või midagi muud asendusest). Kui smuutit ma söön/joon iga tööpäeva hommikul juba aja kokkuhoiu mõttes, siis salat on mugavus. Seda on hea kiire ette valmistada ja kaasa võtta. Aga nii palju erinevaid variante on veel, millest saab sama lihtsalt, aga teiste komponentidega salati lõunaks kokku klopsida (või no hakkida). Täna ongi kaasas ja siin blogi kirjutamise ajal manustamisel retseptist Omlett tuunikalaga tuletatud tuunikala-munasalat (jääsalat, tomat, kurk, redis, roheline sibul lisaks).

Muide, olete te teadlikud, et tuunikala konservi ei soovitata tarbida väga tihti, kuna tuunikala sisaldab elavhõbedat?

https://www.edf.org/oceans/mercury-alert-canned-tuna-safe-eat

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Punnitatrimmi
2407 lugemist / 1 fänn
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib FitLap, kuna otsustan ise, mida söön ja millal söön! Minu ainsad piirid on kogused ja need ei ole väikesed :D Soovitan hea meelega ülekaaluga kimpus olevatele sõpradele FitLapi. Samuti on see kasuks kõigile, kes soovivad tervislikult toituda ja toidulauda mitmekesisena hoida.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva