137214 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Tere Taas :D või Tere Kool :D


Kevadel olin päris aktiivme fitlap.ee kasutaja, cm vähenesid ja tuju oli super. Tuli suvi ja tulid ka uued tuuled. Muidugi suvel on super  hea  chillida ja näpud püsti visata. Õhtuti väike siider ja kerge grill. Ja see mulle meeldib. Seltskond mu ümber.Mida ma tegin läks trumm ja lendasid pulgad tagant järgi või kuidas pidi see oligi. Aga suht suva sellest. smileysmiley

Täna siis võtan ennast taas käsileyes , trennid ja toitumine aitab siin paisumisest 80 kg on saanud 88 kg. mille üle ma pole enam sugugi õnnelik. Nüüd võtan uue aasta sihile  et saaks aastasse 2018 astuda saledama ja kergemana kui praegu.  Tunnen et igal pool mida ma hetkel vaataon on kerge pekk . oh seda õudust ..  Sellised õudsad lood.  Edaspidi tuleb pimedaga peeglitest ringiga mööda käija 😀  Nii kaua kui taas kannatab ennast sealt vaadata. Hetkel on pekk ja pekk ja veelkord pekk ja siis hampstri nägu 😀  Nii tahaks olla oma musi jaoks veelgi aktratiivsem kui praegu.  >Muidugi talle meeldivad nats kurvikad naised aga  saledana saab ka kurvikas olla ja lihastes. Loodan tõesti et jõuan sinnani. see on mu üks suur soov. Et edasi saaks liikuda oma eluga. Et saaks oma riidekappi sisu kanda ja taas naeratada sõdamest ja mitte päevast päeva nutta oma kaalu pärast.

Kelle jaoks kool, minu jaoks algab taas toidu ülikool ja taas oma kehaga kohtamas käimine. Äkki meist ikka saab asja laugh

Saame veel koos chillida 🙂

Mida ma siis suve jooksul olen korraldanud.

Ee.. Mitte sittagi et ennast arendada.  Nüüd paar nädalat tagasi otsustasin et lähen harin ennast. Läksin raamatupidajaks õppima. 🙂 Uskuge mind , koolis ühe päeva ära käin siis on ajud nagu sidrunid kui neist on mahl väla pigistatud.

Luba iga päev oma kellal aktiivsuse täis ajada ja toitumiskava jälgida.

Novembri alguses tahaks kaaluda 5 kg vähem

Jälgida oma vee joomist

Rohkem elu ja vähem draamat.

Nüüd lähen uurin mis saatus mulle pakub ja mida ma täna süüa.Millega fitlap.ee mind täna üllatab.

Luban olla taas rajal.  Ja nüüd kindlat sadulas püsida.

Seeni aga Nägemist ja Head aega 🙂

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Punapea räägib
7079 lugemist
Minust

Hei. Olen 31 aastane . ja uudis Hakkan kaalu langetama. ;D i Do it

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Tervilikus viib sihile

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva