137210 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Takistusjooks


Jäin täna mõtlema, et kaalulangetus on kui takistusjooks, kusjuures iga rajaläbija kiirus on erinev ja ka tõkked võivad olla erinevad. Iga teele sattuv takistus võib võtta hoo maha ja samas selle ületamine anda lennukat hoogu juurde. Püüan enda jaoks tasapisi kirja panna kõik selle, mis võib takistuseks osutuda, et siis vajadusel blogist lugeda ja meelde tuletada, mis ja kuidas edasi.

Tõke 1. Nälg. Üks põhilisi muresid vist. Kas ma ikka saan kõhu täis? Mis ma teen siis, kui kõht tühjaks läheb? Kuidas näljatundega võideldes vältida allaandmist? Kindlasti on ka neid, kes näiteks Fitlapi kavaga nälga ei tunne. Mina olen küll tundnud. Eriti siis, kui olen teinud selliseid kergemaid valikuid, mis väga pikaks ajaks kõhtu ei täida. Kui oled suutnud näljast üle olla või avastanud, et kõht ei olegi tühi, vaid keha vajab vett, saab jälle hooga edasi minna ja endale kinnitada, et ma olen tubli olnud. Järgmisel korral tuleb lihtsalt paremaid valikuid teha.

Tõke 2. Isud ja ahvatlused. Kuidas toime tulla isudega? Miks nad ilmnevad just siis, kui motivatsioon on kõige madalam? Kas isudele peab üldse vastu seisma? Kuidas toime tulla sellega, kui kaaslased nina all näiteks kartulikrõpsu nosivad? Kui süüa üks komm, kas see aitab kommiisuga toime tulla või on avapauguks suuremale kommipeole? Sellest takistusest üle saamiseks leiab igaüks oma viisi – kes hüppab hooga üle ja ei anna isudele järele, kes toetab ühe jala tõkkele ja sööb ühe kommi, kes istub maha sööb paki komme ära ja siis lidub tagasi vaatamata edasi. Ma pean ennast vist õnnelikuks pidama, sest kahe kuu jooksul, mil olen Fitlapi kava järginud, pole mul erilisi isusid olnud. Esialgu sõin küll hulgi maasikaid, aga sellele isule ma isegi ei proovinud eriti vastu seista. Millal neid maasikaid ikka süüa, kui mitte suvel? Eelmisel nädalal tundsin esimest korda ahvatlust pista põske paar krõpsu. No kui nina all süüakse ja suu sõna otseses mõttes vett jookseb… Aga suutsin vastu panna ja pärast tegin endale mõttes selle eest pai. Mõni teine kord oleksin ehk ahvatlusele järele andnud ja rohkem kui üks krõpsu põske pistnud.

Homme mõtlen sellele teemale edasi.

Tänasest söögist. Hommikuks sõin ProFeel proteiinijogurtit, sarapuupähkleid ja pirni. Juurde tass piimaga kohvi.

Lõunaks tegin proteiinipannkooke meega. Proovisin neid esimest korda ja no küll olid maitsvad. Neid teen edaspidigi veel.

Õhtuks valisin makaronid singi ja juustuga. Juurde kurki, hiina kapsast, värsket hapukurki.

Hiliseks söögikorraks oli valgupuding Pudix, sarapuupähklid ja pirn.

Vett jõin piisavalt, aga liikumisega olin laisk – ainult 7000 sammu.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Preili Moon
17063 lugemist / 8 fänni
Minust

37-aastane lapsega naisterahvas, 168 cm pikk, algkaaluga 79 kg -> 70,3 kg. Muidu rõõmsameelne ja krapsakas. Loen raamatuid ja teen käsitööd.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle, sest see ei ole dieet, vaid elustiil.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva