Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Täitsa töölainel

Täna hommikul ärkasin taas kell 6, et hommikune väntamine ära teha. Enne trenni 100 grammi keefiri ja siis ratta peale. Hommikuti on raskem pulssi üles saada. Ühest küljest on see hea, sest pulss püsib rasvapõletuse juures, samas on pulss nii madal, et kalorikulu on väiksem. Aga higi on hullupööra lahti. Täna kolisin oma trenažööriga elutuppa, et hommikul last mitte üles ajada. Õnnestuski ära vändata ilma, et laps oleks ärganud. Kokku väntamist 45 minutit.

Hommikusöögiks tegin singivõileivad, kuigi plaanis oli putru teha. Ei olnud hommikul pudru-tuju. Nii hea on, kui saab selliseid asendusi teha ja ei ole sundseisus, et pead sööma seda, mille järgi isu ei ole.

Laps lasteaeda viidud, lippasin tööle. Ja siis hakkas pihta. Kolleegid olid tööl kommikarpidega. Igaühel midagi tähistada. Poetasin kommid vaikselt sahtlisse ja jätsin söömata. Ise täitsa rahul endaga.

Lõunaks võtsin kooli kaasa banaani ja ploome ning pähkleid retseptist maasikad mandlitega. Nagu arvata võis, oli täna hirmus kiire päev. Kella 12-ks oli 10 000 sammu täis ja korralikuks lõunasöögiks poleks aega jagunud. Sain siis kaasavõetud puuvilju ja pähkleid möödaminnes näksida. Veepudeli oleksin pidanud ka kaasa võtma, sest rohkem kui toidust, tundsin ma puudust veest. Ei saanud kogu aeg kruusiga kraani vahet lipata.

Koju tulles jõin tassi piimaga kohvi ja enne lapsele lasteaeda järele minemist sõin ära hilise õhtusöögi – banaani-keefiri kokteili. Täitsa paras ports, et kõht jaksaks korraliku õhtusöögini vastu pidada. Ilmselt peangi hakkama hilist õhtusööki enne õhtusööki sööma, et saaksin õhtusöögi koos lapsega süüa.

Õhtusöögiks valisin sooja kalkunisalati, kus kalkuni asendasin kanafileega. Väga mõnus ja kõht sai kõvasti täis. Seda teen kindlasti edaspidigi.

Homme on pikk koolituse päev ees. Lõunaks pakutakse seal suppi ja magustoitu. Ei oska hetkel veel seisukohta võtta, kas võtta ise karbiga midagi kaasa või süüa sooja suppi ja jätta magustoit söömata. Halb on see, et ma ei tea, mis supiga on tegu. Ilmselt borš või seljanka.

Homme on plaanis trenn ka õhtupoolikuks jätta ja hommikul tunnike kauem magada. Päeval on liikumist ilmselt üsna vähe. Tuleb rohkem selline istumise ja kuulamise päev.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse