Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Rutiin

Täna hommikul avastasin, et TAI on läbi teinud mõned muudatused ja arvestab nüüd palju selgemini ja ilmselt ka täpsemalt treeninguga tekkivat lisakulu. Lisaks toitumispäevikule on seal nüüd ka trennipäevik. Uuendatud mõõtude osa meenutab küll ausalt öeldes paljuski Fitlapi. Aga positiivne muudatus ikkagi.

Hommikusöögiks oli täna hommikul kodujuustuvõileib, mis minu versioonis tähendab kodujuustusalatit (kodujuust+kurk+hiina kapsas) ja sinna juurde söödavat leiba. Lisaks ikka tass piimaga kohvi.

Pärast hommikusööki käisime turul ja poes. Mulle meeldib turul käia. Lisaks sellele, et sealt saab kohalike talude ehedat kaupa, on turul müüjateks olevad tädid ka nagu oma inimesed. Teavad juba, et ei ahaa, sina eelistad seda kartulit ja sulle meeldib see tomati sort. Nii mõnus ja kodune tunne. Püüan alati turul neid hooajavarblasi vältida ja tuttavate müüjate käest kaupa osta.Rääkimata sellest, et mõnikord teevad tuttavad tädid ka natuke soodsama hinna.

Õhtusöögiks planeerisin hakklihasupi, aga kuna ilm oli keskmisest soojem, siis mõtlesin ümber ning tegin hoopis suitsutatud kanafilee tatraga.Minu söögiga üsna pirtsakas laps kiitis selle toidu eriti maitsvaks ning arvas, et seda toitu võib teinekordki teha.

Pärast õhtusööki otsustasin endast laiskuseussi välja ajada ja natuke trenažööri vändata. Muusika kõrvaklappidesse ja minekut. Nii hea tunne! Ma ei saa aru, miks ma selle pikema kui nädalase pausi oles sisse jätnud. Väntasin seekord 40 minutit. Minu väntamise tempo on küll ilmselt selline "pühapäevaväntaja" tase, aga parem ikka, kui lihtsalt diivanikaunistus olla. Üritan nüüd veidi usinam olla, sest avastasin, et ööjooks on pisut rohkem kui nädala pärast. Plaanis on seal 10 kilomeetrit läbida. Eelmisel aastal läbisime sõbrannaga 5 kilomeetrit, aga sellel aastal välja pakutud 4 kilomeetrit tundus ikka nigelalt vähe. Nii et tuleb 10 kilomeetrile minna. Ega me jooksma ei lähe – plaanis on vahemaa kõndides läbida, aga eks paistab, kuidas välja tuleb. Eelmisel aastal läksime ka enda arvates kõndima, aga hoopis jooksime, sest rahvast oli nii palju, et kõndida praktiliselt võimatu.

Hiliseks söögikorraks valisin kohupiima pähklitega. Vee osas ei teagi – täna sai vist natuke vähem joodud, kui ettenähtud. Homme püüan tublim olla.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse