136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Rutiin


Täna hommikul avastasin, et TAI on läbi teinud mõned muudatused ja arvestab nüüd palju selgemini ja ilmselt ka täpsemalt treeninguga tekkivat lisakulu. Lisaks toitumispäevikule on seal nüüd ka trennipäevik. Uuendatud mõõtude osa meenutab küll ausalt öeldes paljuski Fitlapi. Aga positiivne muudatus ikkagi.

Hommikusöögiks oli täna hommikul kodujuustuvõileib, mis minu versioonis tähendab kodujuustusalatit (kodujuust+kurk+hiina kapsas) ja sinna juurde söödavat leiba. Lisaks ikka tass piimaga kohvi.

Pärast hommikusööki käisime turul ja poes. Mulle meeldib turul käia. Lisaks sellele, et sealt saab kohalike talude ehedat kaupa, on turul müüjateks olevad tädid ka nagu oma inimesed. Teavad juba, et ei ahaa, sina eelistad seda kartulit ja sulle meeldib see tomati sort. Nii mõnus ja kodune tunne. Püüan alati turul neid hooajavarblasi vältida ja tuttavate müüjate käest kaupa osta.Rääkimata sellest, et mõnikord teevad tuttavad tädid ka natuke soodsama hinna.

Õhtusöögiks planeerisin hakklihasupi, aga kuna ilm oli keskmisest soojem, siis mõtlesin ümber ning tegin hoopis suitsutatud kanafilee tatraga.Minu söögiga üsna pirtsakas laps kiitis selle toidu eriti maitsvaks ning arvas, et seda toitu võib teinekordki teha.

Pärast õhtusööki otsustasin endast laiskuseussi välja ajada ja natuke trenažööri vändata. Muusika kõrvaklappidesse ja minekut. Nii hea tunne! Ma ei saa aru, miks ma selle pikema kui nädalase pausi oles sisse jätnud. Väntasin seekord 40 minutit. Minu väntamise tempo on küll ilmselt selline "pühapäevaväntaja" tase, aga parem ikka, kui lihtsalt diivanikaunistus olla. Üritan nüüd veidi usinam olla, sest avastasin, et ööjooks on pisut rohkem kui nädala pärast. Plaanis on seal 10 kilomeetrit läbida. Eelmisel aastal läbisime sõbrannaga 5 kilomeetrit, aga sellel aastal välja pakutud 4 kilomeetrit tundus ikka nigelalt vähe. Nii et tuleb 10 kilomeetrile minna. Ega me jooksma ei lähe – plaanis on vahemaa kõndides läbida, aga eks paistab, kuidas välja tuleb. Eelmisel aastal läksime ka enda arvates kõndima, aga hoopis jooksime, sest rahvast oli nii palju, et kõndida praktiliselt võimatu.

Hiliseks söögikorraks valisin kohupiima pähklitega. Vee osas ei teagi – täna sai vist natuke vähem joodud, kui ettenähtud. Homme püüan tublim olla.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Preili Moon
17001 lugemist / 8 fänni
Minust

37-aastane lapsega naisterahvas, 168 cm pikk, algkaaluga 79 kg -> 70,3 kg. Muidu rõõmsameelne ja krapsakas. Loen raamatuid ja teen käsitööd.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle, sest see ei ole dieet, vaid elustiil.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva