Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Pingutame, mis muud

Banaan ja keefir tegid oma tööd korralikult ja täna on olemine kergem. Supid ja hautised on hea idee, aga…supid ei täida minu jaoks pikaks ajaks kõhtu ja ühepajatoidul polnud seedimise kergendamisele mingit mõju. Kahjuks. Või siis ma pole veel sobivat supp ja hautist avastanud.

Täna hommikul ärkasime alles kell 8 ja nii ei jõudnud ma hommikust trenažööri pooltundi ette võtta. Jätsin selle sõitmise esialgu täiesti lahtiseks, et päeva peale vaadata, kas jõuan või ei jõua.

Hommikusöögiks oli puder kodujuustu ja kookoshelvestega. Juurde tass piimaga kohvi.

Pärast hommikusööki hakkasin külalistele rabarberita õuna-rabarberi kooki tegema. Tegin korraga neli kogust, sest külalisi oli kolm.

Lõunasöök oligi neljandik küpsetatud koogist. Kook oli… no ausalt öeldes tuli välja üsna maitsetu. Järgmisel korral proovin õunatükid taigna sisse segada ja piparkoogimaitseainet kasutada. Õuna oli nii palju, et vormi peal oli terve hiht õunu, nii et tainast ei paistnud. Kodumaised õunad küpseksid ilmselt korralikult läbi ja oleksid mõnusad, aga need poe omad… olid kõvad nagu viilutadeski. Kusjuures jahtunult oli kook parem kui soojalt. Kui maitsega asjad jonksu saavad, siis on see veel üks toit, mida saan pärast puhkust tööle lõunaks kaasa teha. Täna olid laual lisaks koogile veel külaliste toodud viinamarjad ja kommid, aga need isegi ei isutanud mind ja jäid puutumata. Täiesti eeskujulik söögikord oli.

Õhtusöögiks tegin makarone singi ja juustuga. Juurde tegin korraliku koguse salatit salatilehtedest, kurgist, tomatist ja tillist. Sain korraliku kõhutäie.

Õhtupoolikul tegin oma trenažööriga väntamise ka ära. Ikka pool tundi. Tempo on iga korraga veidi tõusnud. Täna mõtlesin väntamise ajal, et kui mul oli tööpäevadel väga keeruline leida tundi aega, et kodus vändata, siis poole tunniga peaks ju poole lihtsam olema. Eks paistab. Endale selles osas mingeid lubadusi ei anna. Hetkel võtan lihtsalt mõnuga. Sammude osas oli tänane päev kehv, sest külalistega on ikka rohkem istumist ja niisama olemist kui toimetamist.

Pärast trenni ja dušši tegin hilisõhtuseks toidukorraks keefiri-banaani kokteili. Proovin, kas see aitab ka edaspidi kõhu korras hoida.

Vee joomisega olen ikka järje peal. Kui nüüd kaalu ka liikuma saaks…Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod