Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Mmm.. jäätis

Viimastel päevadel jääb blogisid lugedes selline mulje, et ilmselt on kuuseisu ja halbade ilmade tõttu kava järgimine kuidagi keerulisem. Võibolla ei ole mulle jäänud mulje õige. Ma ei tea. Mul on küll pärast puhkust ikka ettearvatavalt keeruline kavast kinni pidada. Kogu aeg on kiire. Korralikku lõunat süüa ei jõua ja nii võtad möödaminnes natuke. Midagi. Püüan küll kava järgida, aga libastuda on lihtsam kui puhkuse ajal.

Hommikusöögiks tegin täna vaeseid rüütleid. Vaadates isegi selle lihtsa toidu valmistamiseks kulunud aega, siis kui kooliaasta peale hakkab, ma seda küll teha ei jõua. Ilmselt hakkavad ikka väga sageli hommikusöögiks olema singivõileivad. Mnjah.

Lõunasööki ma tööle kaasa ei võtnud. Otsustasin, et tulen koju sööma ja siis teen arvuti taga tööd edasi. Kuigi kooliaasta ei ole veel alanud, on juba ette teada mitmeid n.ö paberitöid ja püüan neid ette ära teha. Nii palju kui saab. Siis saab hiljem selle arvelt aega säästa ja teisteks töödeks kasutada. Lõunaks kasutasin ära eilsest alles jäänud ahjulõhe ja tulemuseks oli lõhe-kodujuustusalat.

Pärast lõunasööki tegelesingi n.ö arvuti taga töötamisega. Enne lapsele lasteaeda järele minemist tegin endale veel hiliseks söögikorraks mõeldud keefiri-banaanikokteili.

Õhtusöögiks oli planeeritud kahe juustu pasta, kuid kui lasteaiast koju jalutasime, rääkis laps, et neil olid lasteaias õhtusöögiks olnud makaronid. Teist pastatoitu ta poleks olnud nõus enam sööma. Võtsime siis õhtusöögiks lihtsalt võileiba. Mina siis singivõileiba. No ja siis sõin ma lisaks veel ühe eriti rammusa mustikajäätise ära. Jube hea oli 🙂 Aga kas seda tegelikult oli vaja… vist mitte. Aga mis kõhus, see hundi oma.

Pärast õhtusööki otsustasin tänase trenni ära teha. Väike laiskuseuss küll sosistas, et täna võiks vahele jätta, aga ma ei lasknud ennast ära rääkida. Jäätis nõudis ka kulutamist. Ütlesin endale, et kui kõlbas jäätist vitsutada, siis kõlbab ratast vändata ka. Nii et liiguta aga. Ma ei saa ainult päris täpselt aru, mille järgi Polar rasvapõletuseks sobiva pulsivahemiku valib. Kui eile oli rasvapõletuse ülemiseks piiriks pulss 120, siis täna pinises juba 118 juures. No ja tulemuseks oli ka see, et 45 minutist väntamisest 37 minutit oli n.ö rasvapõletustsoonis. Asi seegi.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse