137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Mmm.. jäätis


Viimastel päevadel jääb blogisid lugedes selline mulje, et ilmselt on kuuseisu ja halbade ilmade tõttu kava järgimine kuidagi keerulisem. Võibolla ei ole mulle jäänud mulje õige. Ma ei tea. Mul on küll pärast puhkust ikka ettearvatavalt keeruline kavast kinni pidada. Kogu aeg on kiire. Korralikku lõunat süüa ei jõua ja nii võtad möödaminnes natuke. Midagi. Püüan küll kava järgida, aga libastuda on lihtsam kui puhkuse ajal.

Hommikusöögiks tegin täna vaeseid rüütleid. Vaadates isegi selle lihtsa toidu valmistamiseks kulunud aega, siis kui kooliaasta peale hakkab, ma seda küll teha ei jõua. Ilmselt hakkavad ikka väga sageli hommikusöögiks olema singivõileivad. Mnjah.

Lõunasööki ma tööle kaasa ei võtnud. Otsustasin, et tulen koju sööma ja siis teen arvuti taga tööd edasi. Kuigi kooliaasta ei ole veel alanud, on juba ette teada mitmeid n.ö paberitöid ja püüan neid ette ära teha. Nii palju kui saab. Siis saab hiljem selle arvelt aega säästa ja teisteks töödeks kasutada. Lõunaks kasutasin ära eilsest alles jäänud ahjulõhe ja tulemuseks oli lõhe-kodujuustusalat.

Pärast lõunasööki tegelesingi n.ö arvuti taga töötamisega. Enne lapsele lasteaeda järele minemist tegin endale veel hiliseks söögikorraks mõeldud keefiri-banaanikokteili.

Õhtusöögiks oli planeeritud kahe juustu pasta, kuid kui lasteaiast koju jalutasime, rääkis laps, et neil olid lasteaias õhtusöögiks olnud makaronid. Teist pastatoitu ta poleks olnud nõus enam sööma. Võtsime siis õhtusöögiks lihtsalt võileiba. Mina siis singivõileiba. No ja siis sõin ma lisaks veel ühe eriti rammusa mustikajäätise ära. Jube hea oli 🙂 Aga kas seda tegelikult oli vaja… vist mitte. Aga mis kõhus, see hundi oma.

Pärast õhtusööki otsustasin tänase trenni ära teha. Väike laiskuseuss küll sosistas, et täna võiks vahele jätta, aga ma ei lasknud ennast ära rääkida. Jäätis nõudis ka kulutamist. Ütlesin endale, et kui kõlbas jäätist vitsutada, siis kõlbab ratast vändata ka. Nii et liiguta aga. Ma ei saa ainult päris täpselt aru, mille järgi Polar rasvapõletuseks sobiva pulsivahemiku valib. Kui eile oli rasvapõletuse ülemiseks piiriks pulss 120, siis täna pinises juba 118 juures. No ja tulemuseks oli ka see, et 45 minutist väntamisest 37 minutit oli n.ö rasvapõletustsoonis. Asi seegi.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Preili Moon
17270 lugemist / 8 fänni
Minust

37-aastane lapsega naisterahvas, 168 cm pikk, algkaaluga 79 kg -> 70,3 kg. Muidu rõõmsameelne ja krapsakas. Loen raamatuid ja teen käsitööd.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle, sest see ei ole dieet, vaid elustiil.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom