Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kaalumispäev vol 6

Taaskord on jõudnud kätte n.ö ametlik kaalumispäev. Täna hommikul näitas kaal 71,0. Juhhuu! Veel naaaatuke ja normaalkaal on käes. Fitlapis seatud vahe-eesmärki ma tähtajaks ei saavutanud, aga pole hullu. Vahe-eesmärgiks oli seatud 70, nii et väga palju puudu ka ei jäänud. Eile seadsin ka uue vahe-eesmärgi – järgmiseks ööjooksuks soovitud 67. Saavutamise tähtajaks märkis Fitlap 27. oktoobri. No vaatame. Mul kiiret ei ole.

Eile õhtul ma siiski trenni teha ei jõudnud. Lapse sünnipäeva järelkajana tulid eile veel ühed külalised talle ja kell oli juba magamamineku ajal, kui nad ära läksid. Koos külalistega sõin ka mõned liigsed ampsud, aga mingiks õgimiseks ja söömisorgiaks siiski ei läinud.

Hommikul saime magada nii kaua kui tahtsime. Mõnus 🙂 Selle nimel tasub ikka nädalavahetust oodata 😀

Hommikusöögiks olid singivõileivad. Lõuna paiku läksime sünnipäevale. Seal sõin kartulisalatit, mõned lihapallid, viineri-juustusaia, porgandit, kurki, tükikese banaani ja poolteist tükki sefiiri-vahukoore torti. Ausalt öeldes oli pärast veel tükk aega raske tunne.

Õhtusöögiks otsustasin teha kalkuni-kodujuustukotlette. Kuna karbis on 450 grammi hakkliha, siis tegin kohe neljakordse koguse kotleti tainast valmis ja küpsetasin kotlettideks. Minu ühekordseks koguseks sai 4,5 kotletti. Nii head ja mahlased kotletid said. Lapsele ka maitsesid. Peedi-õuna salat oli ka maitsev. Seda toitu võib teine kordki teha.

Pärast õhtusööki otsustasin trenni ära teha. Elamine on parasjagu jahe (korterelamu rõõmud) – et saab siis nagu sooja ka või nii. Paraku jäi aga trenn seekord vaid 20 minuti pikkuseks, sest trenažööril läks vänt katki. Nuta või naera 🙁 Kahtlen, kas kuskil on vänta eraldi saada, et saaks selle välja vahetada. Nii kahju. Ja just enne talve, mil väljas liikumist niikuinii vähem. Samas oli see trenažöör kõige odavam, mis üldse eelmisel aastal saada oli. Ma polnud ju üldse kindel, kas minust väntajat tuleb. Aga nüüd on tõeliselt kahju. Peab hakkama tõsisemalt crosstraineri soetamise peale mõtlema. Soovitusi? Päris ilma nagu enam olla ei tahaks.

Hiliseks söögikorraks oli kodujuust murakamoosiga ja mandlitega. Joon veel hiljem tassi sooja teed, suhkruta.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse