137791 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kaalumispäev vol 4


Kuna järgneva paari kuu plaan näitab, et nädalavahetused ei tule söömise osas kergete killast, siis otsustasin, et mõistikum on enda säästmise huvides kaalumispäev nihutada pühapäevalt laupäevale, et saaksin ka ise oma "töö ja vaeva vilju" nautida.

Täna hommikul näitas kaal 72,8 kg. See teeb võrreldes eelmise nädalaga -500 grammi ja algusest 6,2 kg miinust. Täitsa rahul olen.Järgmisel nädalal püüan enda jaoks 72 kindlustada ja nö enda omaks teha.

Eile oli hommikusöögiks kodujuustuvõileib. Juurde tass piimaga kohvi. Siis padavai lasteaeda. Sel ajal, kui riidesse panime, ei sadanud. Kahtlesin veel, kas lapsel ikka vihmakombet on vaja. Kui välistrepile jõudsime, juba sadas. Nagu mingi needus oleks peal. Sel nädalal polegi vist kuivalt lasteaeda jõudnud.

Tööl oli vaja veel koristada ja kraamida. Nüüd võib vist öelda, et klass on laste tulekuks valmis. Veel paberitööd on jäänud hunnikutes teha.

Lõunaks võtsin pudeliga kaasa keefiri-banaani smuuti. Aitas suurest näljast üle. Koju tulles tegin tassi kohvi ja asusin arvuti taga töötama. Seda on hea teha siis, kui last pole kodus. Mõte saab asja juures püsida ja ei lähe rändama.

Enne lapsele järele minemist tegin hiliseks söögikorraks mõeldud fetajuustu-peedisalati. Fetajuustu asemel kasutasin mingit pehmet valget juustu, mille rasvasus oli 20%. Sobis küll. Kahjuks ei olnud aega Rimisse soovitatud juustu otsima minna. Kui kunagi sinna satun, siis pean koju varuma. Mulle väga maitseb keedetud peet. Võiksin seda vist iga toidu juurde lisada.

Õhtusöögiks tegin tatart suitsukanaga (ei mäleta hetkel, mis selle retsepti nimetus oli). Pärast õhtusööki lõin toidud nutridatassse sisse ja ülla-ülla. Ikka alla baasainevahetuse. Otsustasin, et pärast trenni pean veel midagi ampsama.

Trenn oli ikka trenažööri väntamine, 45 minutit. Vastuseks Carmenile, siis pill on Polar A300. Ega ma seda kella veel hästi ei tunne – alles õpin tundma. Eile sättisin ka veel seadeid täpsemaks. Igal juhul eile oli rasvapõletuse piiriks 119. Vahepeal ma midagi muutnud ei olnud. Alles täna läheb uus kaal kirja.

Pärast trenni võtsin veel pool õuna ja kolm ploomi. Nii sain kokkuvõttes umbes 100 kcal üle baasainevahetuse.

Täna hommikul sõin kodujuustu mandlijahu ja banaaniga. Ikka tass piimaga kohvi juurde.

Lõunaks on planeeritud vaesed rüütlid.

Pärast lõunasööki läheme sugulastele sünnipäevale ja seal kava ei järgi, kuid püüan siiski piiri pidada. Endal pärast kergem. Siiski on plaanis ikka üks tükk kooki ka ära süüa.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Preili Moon
17244 lugemist / 8 fänni
Minust

37-aastane lapsega naisterahvas, 168 cm pikk, algkaaluga 79 kg -> 70,3 kg. Muidu rõõmsameelne ja krapsakas. Loen raamatuid ja teen käsitööd.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle, sest see ei ole dieet, vaid elustiil.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom