137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kaalumispäev vol 3


Kaal: 73,3 – ehk täpselt sama, mis eelmisel nädalal. Ei põe ka, sest nädal pole olnud ok toitumise koha pealt. Pealegi – puusaümbermõõduga jõudsin maagilise 100 sentimeetrini ja sealt alla olen juba kahekohaliste puusaklubis 🙂 Reieümbermõõt on ka vähenenud poole sentimeetri võrra. Nii et hullu pole midagi. Kui toitumine pole korras, ei see kaal siis ka lähe. Mul on muidugi probleem pigem selles, et söön liiga vähe, mitte ülesöömises. Igatepidi on halb: sööd liiga palju, kaal ei alane, sööd liiga vähe – jälle kaal ei alane. Nagu poomi peal turnimine – kui tasakaalu ei leia, siis potsatad ühele või teisele poole poomi. See nädal on üldse pannud väga tugevalt proovile minu suutlikkuse planeeritut ümberplaneerida ja seda eriti toitumise osas. Ühelgi teisel nädalal pole ma kavas planeeritud toite söögiaja lähenedes vahetanud. No pole hullu. Nagu öeldud – homme on esmaspäev ja uuel nädalal uue hooga.

Hommikusöögiks sõin taas vaeseid rüütleid. Hea, kiire ja maitsev hommikueine. Naudin nii kaua, kuni on veel aega hommikul midagi sooja valmistada. Juurde tass piimaga kohvi.

Pärast hommikusööki väntasin trenažööril 46 minutit, sellest 45 minutit Polari andmetel rasvapõletust. Ma pole päris kindel, kuidas ma tööajal suudan trenažööri väntamise päevakavasse paigutada. Aga pean andma endast lihtsalt parima, eks?

Lõunasöögiks valisin poole eile tehtud kõrvitsaseemnetega karaskist (st pool portsu) ja pool portsu retseptist maasikad mandlitega. Maasikad asendasin banaaniga.

No ja siis avastasin, et ma olen ikka tore ema küll. Lapsel homme lasteaeda minek, aga sisejalatsid täiesti puudu. Läksime pärast lõunasööki padavai poodi. Küll on hea see kapitalistlik elu ja pühapäeval avatud poed. Siiras kummardus neile, kes minusuguste pärast pühapäeviti ja ka tänasel suurel pühal tööl peavad olema. Pärast sandaalide ostu läksime veel vanaemale külla.

Õhtusöögiks planeerisin oa-singisalati, aga koju jõudes tundsin, et tahan hoopis midagi sooja. Nii läks käiku hoopis kartul ja kodujuustusalat. Mõnusa kõhutäie sai.

Hiliseks söögikorraks valisin singivõileivad, leivaks oli rukkisepik.

Täna on vaja veel järgmiste päevade plaan toitumise osas paika panna, et homme saaks poes ära käia enne, kui lapsele lasteaeda järele lähen ning tööle on vaja kaasa teha kartulisalat

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Preili Moon
17187 lugemist / 8 fänni
Minust

37-aastane lapsega naisterahvas, 168 cm pikk, algkaaluga 79 kg -> 70,3 kg. Muidu rõõmsameelne ja krapsakas. Loen raamatuid ja teen käsitööd.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle, sest see ei ole dieet, vaid elustiil.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva