136962 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Juba läbi?


Esimene koolinädal hakkabki lõppema. Ootamatult kiiresti on see läinud. Tegemist on olnud hullupööra palju. Nagu kooliaasta alguses ikka. Õhtuti koju jõudes olen olnud surmväsinud. Selline orav rattas tunne. Hea asi kogu selle tempo juures on see, et õhtuti jään ma magama kohe, kui pea padjale panen. Ja uni on tõeliselt sügav, kestes hommikuse kellani välja. Ühelt poolt väsitab see, et suvi ja puhkus on selja taga ning ei ole veel harjunud tööl käima. Teiselt poolt olen ma õhtuks väsinud sellest kisast ja kärast, mis paratamatult koolipäevaga kaasas käib (vahetunnis).

Toitumisega on olnud enam-vähem. Kogu selle tempo juures on olnud jube hea, et Fitlapis on toidud olnud etteplaneeritud ja pole pidanud väsinuna koju jõudes mõtlema, et mida küll süüa teha. Hommikuti singivõileivad, lõunaks mõni smuuti kaasa, enne lasteaeda lapsele järeleminekut hilise eine suuruses kiire söögikord ja siis lapsega koju jõudes soe toit. Umbes 95% ulatuses kavas. Kuni eilseni. Eile oli nii hull päev, et pärast tunde pidin otse koosolekule minema ja koosolekult edsi otse lasteaeda ja siis oli vaja veel poes käia. Pärast lõunasööki jäi toitumisel vahe nii suureks (7 tundi), et olin valmis mida tahes ära sööma. Oleksin pidanud ikka hilise söögikorra ka kaasa võtma. No ja koju jõudes sõin ära planeeritud söögi, hilise söögikorra ja lisaks veel kaks viilu "Kirjukoera kooki". Pean ikka igaks juhuks kooli sahtlisse ja käekotti mõne valgubatooni poetama, et vajadusel tulekahju kustutada. Ilmselt ei saa eilne hullumeelne päev viimane olema. Ikka tuleb ootamatusi ette.

Trenni pole sel nädalal veel jõudnud teha. Täna on päev veidi lühem ja pingutan, et jõuaksin ikka ratast vändata. Ausalt öeldes olen sellest täiesti puudust tundnud. Päevane aktiivsus on aktiivsusmonitori andmetel olnud küll täitsa ok ja enamikul päevadel on planeeritud 100% ära tulnud, aga see pole ikka see.

Kaal on nädala jooksul kõikunud umbes poole kilo ringis. Mingit erilist langust pole olnud. Sel nädalal pole jõudnud toitusid ka nutridatasse sisestada, nii et üsna tõenäoline võib olla ka see, et kaloraaž on olnud liiga väike. No nädalavahetus teeb sellesse kohe korrektiivid, sest homme on taas sünnipäevale minek ja ees ootab tordi söömine. Pole hullu, saame hakkama.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Preili Moon
16987 lugemist / 8 fänni
Minust

37-aastane lapsega naisterahvas, 168 cm pikk, algkaaluga 79 kg -> 70,3 kg. Muidu rõõmsameelne ja krapsakas. Loen raamatuid ja teen käsitööd.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle, sest see ei ole dieet, vaid elustiil.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva