Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Huh..

Eilne päev on seljataha saadetud ja laps aasta vanemaks saanud. Hommikusöögiks tegin eile vaeseid rüütleid. Et oleks enne pidu selline tugevam tunne. Juurde ikka tass piimaga kohvi. Sünnipäevapeol sattusid möödaminnes ja lapsi jälgides suhu friikartulid, porgand ja kurk dipiga, lihapallid, viinerid. Sõin ka tüki torti. Väga maitsev tort oli. Eelmisel aastal tellisin ka lapsele sünnipäevaks tordi Pihlakast, aga polnud üldse nii hea. Kuidagi selline imal ja lääge maitse oli. Või õigem oleks öelda, et üsna maitsetu oli. Selle aasta kohupiima-vaarika-martsipani tort oli väga maitsev. Lapsed ka sõid hea isuga ja prügikasti läks ikka väga vähe. Lastega pidu pidades on ju üsna tavaline see, et suur hulk toitu kas jääb järele või tõstetakse taldrikutele ja jõuab lõpuks prügikasti.

Sellel aastal olid külalised ka juba suuremad ja kuidagi palju vähem väsitavad kui eelmistel aastatel. Täitsa vahvad tegelased on juba.

Koju jõudes tulid veel mõned sugulased külla last õnnitlema. Õnneks olid leplikud külalised ja ei pidanud neile eraldi süüa tegema. Leppisid sellega, mis laste peost oli üle jäänud.

Õhtusöögiks tegin kartulit kodujuustusalatiga, sest avastasin, et külmikus justkui polegi eriti midagi muud. Eile oleks pidanud n.ö poeskäigu päev olema, aga polnudki aega poodi minna. Saime hakkama. Magustoiduks sõime lapsega veel tordi jäänused ära.

Kogu selle tordiõgimise tulemus oli see, et täna hommikul oli kaalul +500 grammi, aga enamik sellest kuulub kehas istuva toidu arvele. Nii kiiresti see tort ikka keharasvaks ei muutunud. Tuleb vahelduseks jälle keefiriga keha kosutada.

Täna tegin hommikusöögiks Saibiga singivõileibu, juurde tass piimaga kohvi. Eilse söömise ja kehas istuva toidu tulemusel ei olnud isu eriti suur, aga singivõileivad olid just need, mida sai kodus olevast materjalist teha.

Täna on vaja poes käia ja järgmisteks päevadeks toit ära planeerida. Nii olengi hommikul arvuti taga istunud ja retsepte klõpsinud, et mida hommikuks ja mida lõunaks kaasa.

Laps läheb täna veel sünnipäevale, aga see ei takista minul kuidagi korralikult toituda ja liikuda saab ka rohkem, sest laps vaja ju peole kohale viia. Kui hästi läheb, siis peaksin jõudma veel õhtul trenni ka ära teha. Mitu päeva ongi vahele jäänud ja nüüd on vaja pingutada, et tagasi ree peale saada.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse