137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Huh..


Eilne päev on seljataha saadetud ja laps aasta vanemaks saanud. Hommikusöögiks tegin eile vaeseid rüütleid. Et oleks enne pidu selline tugevam tunne. Juurde ikka tass piimaga kohvi. Sünnipäevapeol sattusid möödaminnes ja lapsi jälgides suhu friikartulid, porgand ja kurk dipiga, lihapallid, viinerid. Sõin ka tüki torti. Väga maitsev tort oli. Eelmisel aastal tellisin ka lapsele sünnipäevaks tordi Pihlakast, aga polnud üldse nii hea. Kuidagi selline imal ja lääge maitse oli. Või õigem oleks öelda, et üsna maitsetu oli. Selle aasta kohupiima-vaarika-martsipani tort oli väga maitsev. Lapsed ka sõid hea isuga ja prügikasti läks ikka väga vähe. Lastega pidu pidades on ju üsna tavaline see, et suur hulk toitu kas jääb järele või tõstetakse taldrikutele ja jõuab lõpuks prügikasti.

Sellel aastal olid külalised ka juba suuremad ja kuidagi palju vähem väsitavad kui eelmistel aastatel. Täitsa vahvad tegelased on juba.

Koju jõudes tulid veel mõned sugulased külla last õnnitlema. Õnneks olid leplikud külalised ja ei pidanud neile eraldi süüa tegema. Leppisid sellega, mis laste peost oli üle jäänud.

Õhtusöögiks tegin kartulit kodujuustusalatiga, sest avastasin, et külmikus justkui polegi eriti midagi muud. Eile oleks pidanud n.ö poeskäigu päev olema, aga polnudki aega poodi minna. Saime hakkama. Magustoiduks sõime lapsega veel tordi jäänused ära.

Kogu selle tordiõgimise tulemus oli see, et täna hommikul oli kaalul +500 grammi, aga enamik sellest kuulub kehas istuva toidu arvele. Nii kiiresti see tort ikka keharasvaks ei muutunud. Tuleb vahelduseks jälle keefiriga keha kosutada.

Täna tegin hommikusöögiks Saibiga singivõileibu, juurde tass piimaga kohvi. Eilse söömise ja kehas istuva toidu tulemusel ei olnud isu eriti suur, aga singivõileivad olid just need, mida sai kodus olevast materjalist teha.

Täna on vaja poes käia ja järgmisteks päevadeks toit ära planeerida. Nii olengi hommikul arvuti taga istunud ja retsepte klõpsinud, et mida hommikuks ja mida lõunaks kaasa.

Laps läheb täna veel sünnipäevale, aga see ei takista minul kuidagi korralikult toituda ja liikuda saab ka rohkem, sest laps vaja ju peole kohale viia. Kui hästi läheb, siis peaksin jõudma veel õhtul trenni ka ära teha. Mitu päeva ongi vahele jäänud ja nüüd on vaja pingutada, et tagasi ree peale saada.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Preili Moon
17229 lugemist / 8 fänni
Minust

37-aastane lapsega naisterahvas, 168 cm pikk, algkaaluga 79 kg -> 70,3 kg. Muidu rõõmsameelne ja krapsakas. Loen raamatuid ja teen käsitööd.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle, sest see ei ole dieet, vaid elustiil.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva