Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Hapukurgihooaeg

Mulle ei meeldi sügis. Kohe üldse mitte. Isegi see ei tee minu jaoks sügist meeldivamaks, et mul sel ajal sünnipäev on. Lihtsalt nii masendav on see, et suvi ja puhkus saavad läbi. Või on see pigem mõte sügise saabumisest, mis mulle ei meeldi? Sest kui sügis juba käes on, siis sa lihtsalt elad ja toimetad edasi nagu alati. Aga mulle meeldib sügisele eelnev aeg – see aeg, kus hapukurke ja muid hoidiseid sisse tehakse. Ma ise ei ole mingi hoidistaja. Hoidistamine piirdub minu jaoks selle kraamiga, mida saab suurema vaevata jääkambrisse toppida. Mulle meeldib hapukurke süüa. Ma võiksin hapukurke, soolakurke, marineeritud kurke lisada igale toidule ja süüa neid iga toidu kõrvale.

Tänaseks hommikusöögiks oli kodujuustuvõileib saibist. Juurde tass piimaga kohvi. Pärast hommikusööki käisin kiiresti veel elamise tolmuimejaga üle, enne kui külalised tulid.

Lõunaks oli planeeritud eile tehtud gluteenivaba banaanileib. Tegin seda nii palju, et külalistele ka pakkuda. Tegelikkuses sõin ära kolmandiku ettenähtud kogusest, lisaks 2 viilu õuna, 2 tükikest banaani ja väikese peotäie viinamarju. Päris patutoidukord see vist ei ole? Ilmselt sõin isegi vähem, kui ettenähtud. Tundub, et minu veaks ongi see, et ma mõtlen üle ja ei suuda ennast vabaks lasta ja siis söön vähem, kui vaja ja kaal jääb seisma. No aga kuidas sa ennast selles osas muudad… Ainuke võimalus on hästi teadlikult tegutseda. Igal juhul oli enne õhtusööki mul kõht juba väga tühi. Isegi vee joomine ei aidanud enam. Pigem hakkas pärast vee joomist kõht rohkem tunda andma. Nii ma siis jõudsingi tavapärasest varasema õhtusöögini.

Õhtusöögiks tegin tatraputru kodujuustuga. Ja ma sain sinna retsepti järgi lisada marineeritud kurki. Nii nämma. Paprika asemel panin tomatit.

Pärast õhtusööki tegin väikese trenni ja väntasin 40 minutit trenažööril. Hommikul ei jõudnud kuidagi. Püüame küll lapsega tasapisi ennast puhkusejärgsesse rütmi hakata loksutama ja ärkame sel nädalal hommikuti kell 8, aga enne külaliste tulekut ikka ei jõudnud. Trenni tegemata ka ei tahtnud jätta. Muidu tuleb jälle pikem paus sisse ja siis on juba keeruline ennast ree peale saada. Täna ei tahtnud trenn kuidagi alguses vedama saada: küll ei olnud asend hea, siis tulid pedaalidel krõpsud pidevalt lahti ja no nagu paha siga, sada viga. Lõppkokkuvõttes aga sai trenn tehtud ja pärast trenni jälle hea enesetunne.

Hiliseks toidukorraks valisin pudingi röstitud mandlitega, aga mandlid sõin niisama, ei röstinud. Puding maitses täitsa hea. Usun, et söön seda teinekordki.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse