Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Hakkab lõppema

Nii hea on lugeda, et on teisigi, kes pea igal hommikul ennast kaaluvad ja ma polegi peast päris "kuku". Või siis noh, et ma pole ainuke. Seltsis ikka segasem 🙂

Täna hommikul sain ärgates aru, et puhkust ongi vaid üks nädal jäänud. Jah, ma tean, et mina oma pika puhkusega ei tohiks üldse viriseda, aga puhkuse lõpp on alati kuidagi valus ja olenemata puhuse pikkusest on seda alati vähe. Tõelise pedagoogina ei ole ma muidugi terve suve puhanud, vaid ikka ka järgmise aasta materjale kokku otsinud ja ettevalmistanud. Lapsel on viimasel nädalal tekkinud ka lasteaiaigatsus – loeb juba päevi, millal lasteaeda läheb. Püüame viimasest puhkusenädalast viimast võtta ja võimalikult laisad olla 🙂

Ma olen endiselt veidi kahtleval seisukohal, kuidas mul Fitlapi kava järgimine töötamise ajal õnnestub. Aga kui ei proovi, siis ei saagi teada, eks ole ju? Peamine on õhtuti oma mugavusest üle saada ja järgmiseks päevaks kõik valmis panna. Ilmselt saab nädala sees toitumine olema üksluisem ja nädalavahetustel tuleb rõhuda vaheldusrikkusele. Hetkel olen leidnud, et lõunaks sobivad kaasa võtta:

* karask kõrvitsaseemnetega

* galett kodujuustuga (galeti saab asendada ka seemneleiva või Saibiga)

* singivõileivad

* ProFeel jogurt/kohupiim ja pähklid

*….

Pean lõunasöögi kaasavõtmisel arvestama, et ma toitu soojendada ei saa.

Täna hommikul ärkasin kerge peavaluga. Viimane on minu puhul ikka väga haruldane nähtus – paar korda aastas tuleb ehk ette. Aga täna siis nii. Puhkuse lõpu pinge ehk?

Hommikusöögiks valisin täna ProFeel jogurti, pähklid ja pirni. Juurde tass piimaga kohvi.

Lõunasöögiks oli eilne lillkapsapõhjaga pitsa, juurde kurki, tomatit ja paprikat. Maitses sama hästi kui eile, nii et kõlbab ka soojendatult.

Pärast lõunasööki käisime lapsega jalutamas, sest mänguväljakul selle palavusega eriti pikalt passida ei kannata. Poolteist tundi jalutasime ikka ära. Õnneks läks päike vahepeal pilve taha peitu ka ja nii sai natuke leevendust.

Õhtusöögiks oli tatrapuder kodujuustuga. Mõtlesin küll tatra asendada kartuliga, aga laps arvas, et tema tahaks ikka tatart.

Hiliseks söögikorraks puding pähklitega. Vett oleksin pidanud täna rohkem jooma.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse