Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kokkuvõte päevast

Tänane päev oli üsna sarnane eelmistele. Kuna vihma iga natukese aja tagant sabistas, keeldus laps õue minemast ja arvas, et võiksime vahelduseks ühe tubase päeva teha. Mõeldud, tehtud. Homme on niikuinii tulemas päev, mil on vaja rohkemate inimestega suhelda ja peaaegu terve päeva oleme oleme kodust ära ka. Vahelduseks on tore käia linnast ära maal. Laps saab vabamalt joosta ja olla.

Hommikusöögiks valisin täna mitmeviljapudru kohupiimaga, juurde ikka tass piimaga kohvi. Üldiselt mulle meeldib hommikuti putru süüa. Kuidagi hea tugev algus päevale. Mõnikord tüütab küll ära ja siis söön midagi muud, aga kui vähegi aega ja viitsimist, siis püüan ikka putru süüa.

Pärast hommikusööki otsustasin tänase trenni ka ära teha ja väntasin 40 minutit trenažööril. Hommikul on eriti mõnus vändata, kuni laps oma hommikused multikad ära vaatab. Annab hea värske tunde kogu päevaks ka. Ka homme tuleb vist trenn kohe hommikul ära teha, sest pole veel teada, mis kell homme maalt kokkutulekult koju jõuame.

Lõunaks tegin värskekapsahautist, kaks portsu. Siis on homne kiire lõunasöök ka olemas, et jõuaksime enne maalesõitu süüa.

Õhtuseks söögiks valisin värske kartuli kodujuustusalatiga. Kartul on üsna lollikindel valik, kui ma tahan, et laps minuga sama toitu sööks. Mul on selles mõttes veidi imelik laps, et ta näiteks makarone ei armasta ja on nõus neid ainult piimasupi sees sööma. Siis peavad need ka mingid imepisikesed makaronid või nuudlid olema. Kartul läheb aga peaaegu igal kujul – keedetuna, püreena, pudruna, praetult, ahjus tehtult. Vaikselt püüan teda ka rohkem köögiviljade poole suunata, aga ega ta väga vedu ei võta.

Hiliseks söögikorraks olid mandlid puuviljadega – natuke virsikut ja banaani.

Homse päeva söömise osas on hommikusöök ja lõunasöök paigas. Õhtusöök saab olema kokkutulekul ja ilmselt grill-liha ja suitsukala. Kui väga hilja maalt koju jõuame, siis vist hilist söögikorda plaanis ei ole, aga pole vast hullu ka, sest kokkutulekul saab niikuinii liha ja salatit tavapärasest rohkem süüa. Alkoholi pole plaanis tarbida. Lihtsam on loobuda alkoholist kui lihast 🙂

Homne patutoidukord jääb täpselt enne pühapäevahommikust kaalumist. Püüan mitte liiale minna ja endale pettumust valmistada.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse