137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Andsin sõrme


Võtsin eile õhtul Fitlapi algtaseme kava ette. Selle esimese. 16 minutit. Mis te arvate, kas täna annavad lihased tunda? Reied annavad küll. Kuigi kaal on vähenenud, veendusin eile, et lihased on ikka nii nõrgad. Häbi kohe. Samas – kui lihastrenni pole teinud, siis ei saagi lihased kuskilt tugevust juurde saada. Tunnistan ausalt, et natuke viilisin ka. Lihtsalt jaksu ei olnud. Kõige raskemad olid tooliga kükid ja üllatus-üllatus – väljaasted. Mul õnnestus käed veidi valesti tooli peale asetada ja ühele käele tegin natuke haiget ka. Kõige lihtsamad olid kõhulihased/istesse tõusud. Neid olen ma vahel niisama ajaviiteks ka teinud. Ei julge esialgu ühtki pikemat kava ka algajate osast ette võtta. Proovin veel mõnda aega selle 16 minuti kavaga. Kuni lihased natukenegi tugevamaks saavad. Kui see liiga lihtsaks muutub, siis proovin mõnda pikemat. Iseenesest olid need eile kõige kasulikumalt kulutatud 16 minutit ja 103 kcal. Ja seda hoolimata eelnevast skeptilisusest. Nii, et on täitsa oht, et hakkab meeldima.

Toitumisega olin eile kenasti kavas. Õhtul oli küll korraks tunne, et kapis olev siider tuleb ära juua, aga pärast trenni tundus üsna irooniline just kulutatud kalorite tagasi joomine. Siider jäi kappi. Paremat/halvemat aega ootama.

Proovisin eile meekana teha. Vahelduseks täitsa mõnus, kuigi ma sinepiga väga sõber ei ole ja sinepi maitse lõi ikka natuke üle. Seesami seemneid sai minu maitse jaoks liiga palju ja kuigi nad andsid mõnusat tekstuuri, hakkasid natuke häirima. Tegin kana kolm portsu. Saan veel täna ka süüa. Laps sellest toidust keeldus. Tema sai siis sülti selle asemel.

Tänaseks väljakutseks saab olema maksahautise tegemine. Mulle muidu maks väga maitseb, aga ise tegin maksakastet viimati vist rohkem kui 10 aastat tagasi. Eile ostsin poest maksa valmis. Seamaksa ei saanud ja otsustasin siis kanamaksaga proovida. Kui tavaliselt inimestele seamaksa veidi mõrkjas maitse väga ei meeldi, siis mul on vastupidi – see meeldib mulle ja tundub kuidagi väga omane olevat maksakastmele. Kanamaks peaks olema ka pigem selline mahedama maitsega. Ehk sobib lapsele ka veidi paremini.

Püüan täna jõuda veel ka kalkuni-kodujuustu kotletid valmis teha, et uuel töönädalal lihtsam oleks ja saaksin tööle lõunasöögi kaasa võtta.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Preili Moon
17269 lugemist / 8 fänni
Minust

37-aastane lapsega naisterahvas, 168 cm pikk, algkaaluga 79 kg -> 70,3 kg. Muidu rõõmsameelne ja krapsakas. Loen raamatuid ja teen käsitööd.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap meeldib mulle, sest see ei ole dieet, vaid elustiil.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom