Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

1. nädal, 5.-6. päev

5. päev (pühapäev):

Hommik oli taas varajane. Tööpäeva rütm on nii sees. Kuigi laps veel magas, otsustasin siiski hommikuks endale putru teha. Valisin mitmeviljapuder kohupiimaga, milles kasutasin täistera kaerahelbeid ning õuna. Putru olen harjunud tegema veega pooleks. Selle retsepti järgi lubatud suur piimakogus kulub päeva jooksul kohvi peale kindlasti ära. Õuna hakkisin pisikesteks tükikesteks ning keetsin koos kaerahelvestega. Kohupiimale raputasin veel veidi kaneeli ka peale. Nii hea sai. Õnneks ei ajanud ka last üles ja ta sai oma une rahulikult täis magada ning mina hommikust rahu ja vaikust nautida.

Lõunaks valisin retsepti Pasta Carbonara. Tegin muudatusi nii palju, et parmesani juustu asemel kasutasin kodus olnud 24%-list riivjuustu, oliivõli asendasin võiga, spagettide asemel kasutasin tavalisi täisteramakarone ja singiks sai suitsusink sea välisfileest. Mulle tundus, et lihtsalt kuumade makaronide segamine munaga ei olnud piisavalt tulemuslik ja seepärast kuumutasin kogu toitu veel pannil. Juurde sõin frillise salatit ja kirsstomateid. Maitsev sai.

Järgmisena sõin ära hiliseks söögikorraks mõeldud kohupiima pähklitega. Sõin hilise toidukorra nii vara, sest pärast seda läksime lapsega jüripäeva jooksule ja õhtusöök nihkus selle võrra edasi.

Trennina läks kirja jüripäeva jooks (kerge sörk) u 7-8 min, 77 kcal ning kuna pärast seda oli enesetunne hea, siis otsustasin koju saabudes veel ka stepperit talluda: 30 minutit, 276 kcal. Pulss oli täna tavalisest kõrgem (keskmine 144, kõrgeim 159).

Õhtusöögiks valisin retsepti tatrapuder kodujuustuga. Tatra asendasin keedukartuliga ja sulatatud juustu riivjuustuga. Mõnusalt toitev kõhutäis sai.

Tänase päeva patuks oli jüripäeva jooksu lõpus pihku pistetud õun.

6.päev (esmaspäev):

Küll need koolivaheajad on toredad! Kuigi ma ärkasin juba kell 6, oli ikkagi mõnus istuda ja oma tassikest kohvi nautida ilma, et oleksin pidanud minuti pealt kuskile kiirustama ja jooksma.

Hommikusöögiks valmis puder piima ja banaaniga. Kasutasin täisterakaerahelbeid ning kohupiima asemel läks käiku kodujuust.

Pärast hommikusööki otsustasin, et seda aega, kuni laps magab, kasutan töö tegemiseks. Jah. Kuigi on koolivaheaeg, tuleb tööd ikka teha. Õnneks on lubatud mõnikord n.ö kodukontoris oma paberimajandusega tegeleda. Laps aga otsustas mind üllatada ja ärkas ja juba kell 7.

Lõunasöögiks tegin hakklihakastet kartulitega. Pärast lõunasööki käisime batuudikeskuses. Laps sai sõbraga möllata ja meie sõbrannaga üle pika aja kohvitassi juures pläägutada.

Koju jõudes oli kõht päris tühi. Tegin kiired singivõileivad (hilise söögikorra omad).

Õhtusöögiks oli planeeritud kohupiima-toorjuustukook. Enne koogi kallale asumist tekkis tunne, et ei tea, kas ainuüksi koogist ikka saab kõht täis. Keerasin vabavarast ühe salati kokku. Ja hea oli, et nii tegin. Kook oli… pehmelt öeldes maitsetu. Laps ütles otse, et paha maitsega. No ei oska ma õigesti steviat lisada, et mingit maitset ka oleks. Pigem selline mõru lugu oli. Eks põhjas olnud kakaopulber andis mõru maitse juurde. Ei teagi, kas proovin veel kunagi seda teha. Tavalised toidud õnnestuvad hästi, aga vot küpsetised ei taha kuidagi välja tulla.

Täna oli trennivaba päev. Vett sai joodud ettenähtud kogustes.

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod