136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Tööl käinud terve nädala ja püüdnud jälgida kava.


Tuleb tunnistada kohe ausalt ülesse, et viimased päevad tööl pole vee joomine küll õnnestunud. No neljapäev reede oli kohe täitsa ebaõnnestunud päevad. Kahjuks pole olnud aega suuremat tassi osta ja pudeli inimene ma pole. Kuigi tegin pisikese mõttetöö ja kui laual seisaks 2 liitrine veepudel, siis reaalselt näeksin palju juua tuleks. Mõttekoht ja katsetamise vaev.

Kummalisel kombel kujunes reede nii ülikiireks päevaks, et hüppa või pükstest välja ja ikka tööd ridurada ees ootamas ja muudkui tilkus juurde. Koju jalutades kell viis, olin tühjaks pigistatud, kui sidrun. Ees ootas aga juubelile sõit ja patutoidukord. Täiesti planeeritud. 

Toidukorrad ja söömine nädala sees tööpäevadel.

Olin tubli! Tegin kõigil viiel päeval söögid kaasa. Tööl võimalus soojendada, nii et toimiv variant kui ainult omal tahtmist ja jaksu on. Esmaspäeval  Teisipäeval: tatar kodujuustuga ja tomativiilu. Kolmapäeval: chiamaius. Neljapäeval: tatar kodujuustuga ja tomativiilud. Reedel: värske kartul ja kodujuust, tomati- kurgiviilud. 

Kuidas aga hakkama saada tööl sünnipäevadega? Meil tore kollektiiv, alati sünnipäeval käime kallistame ja õnnitleme kolleege ja siis iga inimese enda asi kas pakkuda küpsist kommi või kringlit või isegi torti ja kui pakkuda polegi midsgi siis minu arust ka hästi. Sel nädalal siis üks kord tähistati ühe aasta täitumist meie kollektiivis……kommivaagen laual. Õnneks kommiisu hetkel pole ja viisakusest 1komm ja selle sain pärast panna sahtlisse. Siis administraator saatis ühe Tiina kommi, no ……mustemateks päevadeks sai jälle naeratuse saatel sahtlusse pandud. Siis aga juba toodi stritsel. Muidugist see seltskond või siis õigemini inimene kes veel puhkab käis läbi ja ainuke kes valju häälega ka kommenteeris, et mul püksid lausa suureks jäänud ja et stritslitükk kulub mulle ära küll……no ei tahtnud hakata suure seltskonna ees rääkima fitlappamisest ja…….kõige tillema tüki siis võtsin ja sõin ka ära. Ja siis tuli reede ja……2 sünnipäevalast……soolane kringel, juustu- küüslaugusalat leivakrõpsul, vahvel šokolaadis, magus kringel……….no selle peale minu Iseloomutu Iseloom andis alla ja kõik selle ma omale ka taldrikule panin ja päeva peale ära ka sõin…….kringlitükid püüdsin küll võtta võimalikult väikesed. Õhtusöögiks sõin kodus vaid kurku ja tomatit. Ja siis tuli juubel………piip ja kommentaaris puuduvad. Tuju väga polnud, aga kase ae3 siis takistas söömadt: liha ja hapukapsast ja kartulit ja rosoljet ja kartulisalatit, juustupalle, singirull, hakkliha- küüslaugu rullike ja suitsukala ja 2 torditükki ja 2 kohvi, mahla. See viimane tundus olema kodune…….ausalt juurikaid ja puuvilja laual polnud, et oleksin saanud teha parimaid valikuid.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!pr.T
10906 lugemist / 2 fänni
Minust

Iseloomuta inimeseloom, kes püüab Fitlapitades endale külge harjutada tervislikumad toitumisharjumused.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Palju retsepte ja ülimalt tore on toiduainete asendamise võimalus. Süüa teha on fan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva