Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tööl käimine ja blogimine ei käi kokku.

Jah, kohe alguses, see tähendab peale puhkust sain aru, et samas tempos ma blogimist jätkata ei suuda. Kirjutasin ma ju igapäevaselt see nõutud 2000 tähemärki täis. Selliselt sain päeva tasuta kolmepäevasele kontole juurde ja ise retseptides hullata ja endale IseLoomu kasvatada. Kohe algusenädalal ju kehakaal ilusti langes ka ja ega ei saanud kurta ka järgnevate nädalate langust.

Täna oli see pidulik päev, kus käisin reaalset raha välja, et edasi Fitlapitada. Kuu ja päevi peale sai ju katsetatud ja mulle meeldib siinne keskkond, meeldivad retseptid, meeldib et olen hakanud natuke teisiti süüa tegema, see tähendab menüü on mitmekesisem. Pere on üldjuhul söönud niisamuti ja pole palju pirtsutamist olnud. Vaid loetud korrad on erinevalt süüa tulnud teha, sest näituseks meie lapsed ei söö heeringat, aga meie vanaga oleme suured kalasõbrad. Olgu see kala toores, praetud, suitsutatud jne. 

Puhkuse ajal oli aega päeval kirjutada, aga peale tööpäeva kohe kuidagi ei taha kaua arvutis, telefonis olla. Olen küll korteriinimene, aga toimetamist jagub. Lisaks sellele algab varsti kool ja seoses sellega minul 3.klass. Väga loodan, et sel aastal poiss mõistab iseõppimise vajadust ja ei oota enamustel õhtutel minu kojusaabumist. Kindlasti blogin edasi, aga nii tihedasti kohe kindlast ei postita, kui sai seda eelneva kuu jooksul tehtud.

Tänast hommikut alustasin pudruga. Sedakorda siis odrahelbepuder mandlitega. Tass kohvi tilga piimaga. Lõunal sõin kalasuppi. Õhtul : arbuudi-fetasalat kõrvitsaseemnetega. Hõ: riis hakklihaga ja tomatid. . Riis oli tegelikult plaanis ikka õhtusöögiks aga ma ri jaksanud oodata ja et arbuusi fetasalst oli juba karpu valmis tehtud siis sedakorda sai nii. Riisi hakklihaga tegin kohe kaks portsu. Selliselt homne lõuna ilusti omal kaasas. Pere sõi  riisipada -paki oma. Hakkliha praadisin koos ja kaalusin oma portsu välja. Oma pruuni riisi keetsin eraldi potis. 

Homme alustan päeva pudruga. Lõunaks kodust kaasas riis hakklihaga. Õhtuks: sea sisefilee tatraga. Hõ: keefir apelsiiniga. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse