137214 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Tööl käimine ja blogimine ei käi kokku.


Jah, kohe alguses, see tähendab peale puhkust sain aru, et samas tempos ma blogimist jätkata ei suuda. Kirjutasin ma ju igapäevaselt see nõutud 2000 tähemärki täis. Selliselt sain päeva tasuta kolmepäevasele kontole juurde ja ise retseptides hullata ja endale IseLoomu kasvatada. Kohe algusenädalal ju kehakaal ilusti langes ka ja ega ei saanud kurta ka järgnevate nädalate langust.

Täna oli see pidulik päev, kus käisin reaalset raha välja, et edasi Fitlapitada. Kuu ja päevi peale sai ju katsetatud ja mulle meeldib siinne keskkond, meeldivad retseptid, meeldib et olen hakanud natuke teisiti süüa tegema, see tähendab menüü on mitmekesisem. Pere on üldjuhul söönud niisamuti ja pole palju pirtsutamist olnud. Vaid loetud korrad on erinevalt süüa tulnud teha, sest näituseks meie lapsed ei söö heeringat, aga meie vanaga oleme suured kalasõbrad. Olgu see kala toores, praetud, suitsutatud jne. 

Puhkuse ajal oli aega päeval kirjutada, aga peale tööpäeva kohe kuidagi ei taha kaua arvutis, telefonis olla. Olen küll korteriinimene, aga toimetamist jagub. Lisaks sellele algab varsti kool ja seoses sellega minul 3.klass. Väga loodan, et sel aastal poiss mõistab iseõppimise vajadust ja ei oota enamustel õhtutel minu kojusaabumist. Kindlasti blogin edasi, aga nii tihedasti kohe kindlast ei postita, kui sai seda eelneva kuu jooksul tehtud.

Tänast hommikut alustasin pudruga. Sedakorda siis odrahelbepuder mandlitega. Tass kohvi tilga piimaga. Lõunal sõin kalasuppi. Õhtul : arbuudi-fetasalat kõrvitsaseemnetega. Hõ: riis hakklihaga ja tomatid. . Riis oli tegelikult plaanis ikka õhtusöögiks aga ma ri jaksanud oodata ja et arbuusi fetasalst oli juba karpu valmis tehtud siis sedakorda sai nii. Riisi hakklihaga tegin kohe kaks portsu. Selliselt homne lõuna ilusti omal kaasas. Pere sõi  riisipada -paki oma. Hakkliha praadisin koos ja kaalusin oma portsu välja. Oma pruuni riisi keetsin eraldi potis. 

Homme alustan päeva pudruga. Lõunaks kodust kaasas riis hakklihaga. Õhtuks: sea sisefilee tatraga. Hõ: keefir apelsiiniga. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!pr.T
10964 lugemist / 2 fänni
Minust

Iseloomuta inimeseloom, kes püüab Fitlapitades endale külge harjutada tervislikumad toitumisharjumused.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Palju retsepte ja ülimalt tore on toiduainete asendamise võimalus. Süüa teha on fan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva