Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Teisipäev,kolmapäev 30.ja 31.päev kavaga.

Teisipäev 30.päev kavaga. 

Hommik algas pudruga H: täisterarukkijahupuder ja 2 munast sai munapuder, suur tass kohvi tilga piimaga. Pakkisin kaasa lõunasöögi L: tatrapuder kodujuustuga ja tomatid. 

Hommikud on nii minu aeg. Kui puhkuse ajal meeldis mulle natuke laiselda hommikuti ja siis koristada või muid toimetusi teha, siis nüüd kus käin tööl tunnen kuidas hirmsasti tahaks pesu triikida, koristada, kraamida. Tavaliselt kõike ei jõua mida tahaks aga power tuleb sisse ja tööle jõudes polegi raske töörütmi sisse minna. Lõuna jõudis niisiis tööl kätte ja täitsa hea oli tatrapuder kodujuustuga ja 2 tomatiga. Õhtul sõin Õ: hernesuppi. Peale seda tormasin "häärberi" peale aia äärt täitma. Küll on õhtul, siis kui enam õieti jalga  jala ette tõstaei jõua, vaadata oma kätetööd. Üks postivahe jälle korras. Sellesama aia ääres üks postivahe veel, mida saan käru käru haavalt täita. Lugesin sammudki ära- 50sammu pinnasehunnikust aiani ja samapalju tagasi.

Õhtune trenn missugune. Koju jõudes ei jaksanudki muud süüa kui Hõ: keefir apelsiniga. Et siis jõingi keefiri ja sõin apelsini peale.

Kolmapäev, 31.päev kavaga.

H: riisigalett sulatatud juustu, kanasingi ja tomativiiludega. Keedetud muna ka. 

Pildil 1 galett puudu ja vist 1veel sest grammide järgi oleksin võinud veel teha aga galetid said otsa. Keedumunagi sai hiljem valmis nii et selle sõin niisama kohvi kõrvale. Kõht seisis uhkesti täis. Lõuna tegin jälle ilusti hommikul kaasa L: chiapuding. Kodujuust, kreeka jogurt,chiaseemned, kaerahelbed, banaan. Jällegi täitis toit hästi kõhtu. Kaasa haarasin ka 3tomatit. Kaks sõin ära lõunal ja kolmanda poole kolme paiku. Kodus vaatasin et mida siis endale perele ühildada saab. Tegin pasta bologneset. Endale siis täisteramakaronidega ja pere sai nisujahust spagette. Hakkliha praadisin ühiselt ja siis kaalusin oma portsu välja ja lisasin makaronid tomatikadtme. Kahjuks retseptis antud tomatikastet pole mina meie kaubanduses leidnud aga kasutasin siis seda mis pildilegi jäi riivjuustu peale………kindel toit, mis saab kindlasti tihti minu menüüs olema. Väga maitses! Hõ:chiadessert keefiriga

 

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse