137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Teisipäev, 23.päev kavaga


Läheb 23. päev kavaga.

Hommikul tegin omletti kanasingi ja sibulga, tomatit lõikusin kõrvale. Tass kohvi tilga piimaga muidugi ka. Täna abikaasa püüdis protesteerida toidu koguse osas, aga ma ütlesin, et kui ta saia ära jätaks, siis jaksaks süüa ära küll selle portsu.  No sai siis natuke räägitud, kuidas mina pean sööma ja ta arvast, et ta pole veel valmis saiast, leivast, hapukoorest, kastmetest jne. toiduainetest loobuma või imevähe tarbima. No ega tema ei peagi, kui ei tahawink.  Jaksas ta ometi ära süüa omleti ja veel paar võileiba lisaks……

Igatahes mina jätkan kavaga ja minule andis powerit juurde eilne pisikene avastus…………….mulle läksid jalga püksid, mille olin varakevadel kapi kaugemasse nurka tõstnud rippima, sest jalga ei läinud. Eile oli aga vaja välja näha natuke esinduslikum ja et ilm oli ka selline sügisene, siis tahtsin pükse panna ja teksased polnud just minu valikus…………. Tõstsin siis püksid välja ja …….jeekim, kui õnnelik ma olin!!!! nad läksid ilma punnimata jalga………….Natuke ma isegi uskusin seda, et kapi kaugemas nurgas rippuvad riided hakkavad selga minema, sest koduste riiete pealt olen ma ju aru saama hakanud, et kuidagi paremini istuvad ja ei pea istudes kleiti ,pluusi kõhu pealt eemale tõmbama ja minu kodused püksid, mille nööp ei läinud juba väga ammu kinni, läheb kinni. 

L: kanakarri saan jälle lihtsamalt ,sest see viimane ports, mis eelmisest korrast järgi jäi. Täna külmikus inventuuri tehes avastasin selle karbi ja ma olin selle sinna tõstnud ju järgmise päeva lõunaks. No pole hullu, täna ma ta ära söön. Õ: heeringas kartuliga ,mees tellis hommikul sellise söögi. Mulle väga sobib, sest isegi kui Fitlapist saab otsida sööke, siis vahest nagu ei tahagi midagi ja siis on hea kui abikaasa aitab, mida tema süüa tahab.

 Peabki riided selga ajama ja poodlema minema. Kondikava järgmisteks päevadeks sai ka enam vähem valmis ja igaks juhuks ostan nii kana kui liha külmikusse valmis, et kui tujud muutuvad, siis selle taha toidutegemine jääda ei saa. Hõ: keefikokteil vaarikatega. Minu versioon siis keefir, õun ja sarapupähkel ja sõin kõiki läbisegi. Jõudsime seikluspargist lihtsalt nii hilja koju ja ei jaksanud masinatega mässata. Ise ma sedakorda ei tahtnud ülesse rajale minna. Vanaks hakkan vist jääma😄

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!pr.T
11102 lugemist / 2 fänni
Minust

Iseloomuta inimeseloom, kes püüab Fitlapitades endale külge harjutada tervislikumad toitumisharjumused.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Palju retsepte ja ülimalt tore on toiduainete asendamise võimalus. Süüa teha on fan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom