Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Teisipäev, 23.päev kavaga

Läheb 23. päev kavaga.

Hommikul tegin omletti kanasingi ja sibulga, tomatit lõikusin kõrvale. Tass kohvi tilga piimaga muidugi ka. Täna abikaasa püüdis protesteerida toidu koguse osas, aga ma ütlesin, et kui ta saia ära jätaks, siis jaksaks süüa ära küll selle portsu.  No sai siis natuke räägitud, kuidas mina pean sööma ja ta arvast, et ta pole veel valmis saiast, leivast, hapukoorest, kastmetest jne. toiduainetest loobuma või imevähe tarbima. No ega tema ei peagi, kui ei tahawink.  Jaksas ta ometi ära süüa omleti ja veel paar võileiba lisaks……

Igatahes mina jätkan kavaga ja minule andis powerit juurde eilne pisikene avastus…………….mulle läksid jalga püksid, mille olin varakevadel kapi kaugemasse nurka tõstnud rippima, sest jalga ei läinud. Eile oli aga vaja välja näha natuke esinduslikum ja et ilm oli ka selline sügisene, siis tahtsin pükse panna ja teksased polnud just minu valikus…………. Tõstsin siis püksid välja ja …….jeekim, kui õnnelik ma olin!!!! nad läksid ilma punnimata jalga………….Natuke ma isegi uskusin seda, et kapi kaugemas nurgas rippuvad riided hakkavad selga minema, sest koduste riiete pealt olen ma ju aru saama hakanud, et kuidagi paremini istuvad ja ei pea istudes kleiti ,pluusi kõhu pealt eemale tõmbama ja minu kodused püksid, mille nööp ei läinud juba väga ammu kinni, läheb kinni. 

L: kanakarri saan jälle lihtsamalt ,sest see viimane ports, mis eelmisest korrast järgi jäi. Täna külmikus inventuuri tehes avastasin selle karbi ja ma olin selle sinna tõstnud ju järgmise päeva lõunaks. No pole hullu, täna ma ta ära söön. Õ: heeringas kartuliga ,mees tellis hommikul sellise söögi. Mulle väga sobib, sest isegi kui Fitlapist saab otsida sööke, siis vahest nagu ei tahagi midagi ja siis on hea kui abikaasa aitab, mida tema süüa tahab.

 Peabki riided selga ajama ja poodlema minema. Kondikava järgmisteks päevadeks sai ka enam vähem valmis ja igaks juhuks ostan nii kana kui liha külmikusse valmis, et kui tujud muutuvad, siis selle taha toidutegemine jääda ei saa. Hõ: keefikokteil vaarikatega. Minu versioon siis keefir, õun ja sarapupähkel ja sõin kõiki läbisegi. Jõudsime seikluspargist lihtsalt nii hilja koju ja ei jaksanud masinatega mässata. Ise ma sedakorda ei tahtnud ülesse rajale minna. Vanaks hakkan vist jääma😄Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse