137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Pühapäev,28.päev kavaga- kaalumine, mõõtmine


28.päev kavaga

Et ma maal magasin õhtul tunnikese kindlasti peale sauna, siis äratus täna hommikul oli enne nelja. Ei mitte äratus, mitte keegi mind ju ei äratanud, ikka ise ärkasin. Püüdsin, mis ma püüdsin, silmad enam kinni ei jäänud. Ajasin ennast siis ülesse ja………oi, oi, oi kui palju erinevaid lihaseid mu kehal kiunusid. Päris hullud on kannid ja reielihased seest poolt ja tagant.Tegin siis omale algatuseks kohvi ja vaatasin natuke youtubest kuslapuude hingeelu ja ka elulõngade kohta. Lõhnava kuslapuu titepunni, mille ma vana kohta kraamides leidsin, vajas uut kohta ja puudekuuri ette ma ta istutasin. Imenunnu pisike titepunn!  Kuna olen aianduses täiesti roheline, siis otsin ja vaatan ja õpin…. elulõng nimi veel teatmata , mille võsastunud asukohast leidsin ja eelmisel aastal ümber istutasin- elas üle lõikamise, talvekatmise  ja kevadel tärkas ilusti 2 varrekest…..nüüd naudin õiteilu. Kudusin ka natuke, sest vaja viimane paar heategevussokke valmis saada. Järgmine nädal ehk saab ära saata.

Hommikul käisin ja kaalusin, mõõtsin ennast. Ilusti nädal täis ju jälle. 

Kaal -0,5kg 

Rinnaümbermõõt – 0,5cm

Vööümbermõõt – 1,5cm

Puusaümbermõõt – sama

Reieümbermõõt – sama

Ma olen positiivne inimene ,aga rinnaümermõõdu kahanemine teeb kurvaks tibake.  Et saada saledam mina võrdub veel pisem rinnaümbermõõt frown

 

H: singivõileivad ja tass kohvi piimaga. Täna siis 2 seemneleiba, mozzarellajuust, 4 viilu kanasinki, kurgiviilud ja tomativiilud, ragistist soola ja pipart . Paar tomatit sõin peale ka , sellised väikesed nunnud. L: singivõileivad või siis midagi sinna poole. Pidin käepäraste vahenditega leiutama. 2rukkileivaviilu ja lihakonserviviilud, tomatid. Olime ju "häärberi" peal ja kaasa ei teinud ma midagi. Õues oli aga tore. Hommikul kohale jõudes tegi kohe vihma, meil oli aga vaja muru niita. Õnneks sadas vaid vähest aega ja niidetud ma selle natukese muru sain, mis aia taga asub. Mees ja äi mul kuldsete kätega mehed ja laenatud muruniiduk enam nii tihti ise seisma ei jäänudki. Mees tegeles jälle vundamendiga ja ise hakkasin täidet aia äärde vedama käsikäruga. Labidaga täide kärusse ja paarkümmend sammu üks ots ning täide maha, rehaga laiali ja uue kärutäie järgi…… Samme sai kindlasti palju, palju ja ise oma kätetööga jäin rahule. Kui enam ei jaksanud, oli kell juba 17.54….. Õ: hernesupp värsketest hernestest. Hõ: keefir mandlitega.

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!pr.T
11065 lugemist / 2 fänni
Minust

Iseloomuta inimeseloom, kes püüab Fitlapitades endale külge harjutada tervislikumad toitumisharjumused.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Palju retsepte ja ülimalt tore on toiduainete asendamise võimalus. Süüa teha on fan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva