Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Peale reedet andsin alla ja kohe sajaga

Jah, tõega andsin alla. Laupäeva hommikul olin tubli, püsisin kavas ja püüdsin süüa lahjemalt, sest kõht oli juubelil söödud söökidest punnis. Lõuna jätsin vahele, sest nii kiire oli. Emal köögis toru katki ja 2 korda sai linnas käidud, et kõik õiged jupid saaks ja enam miskit jama ei juhtuks. Mees oli lihtsalt nii üllatunud, et selliseid "nutikaid" lahendusi on eelnev omanik osanud välja mõleda, et raha kokku hoida vist. Õnneks vast nüüd ja edaspidi kõik sellega korras. Autos näksisin ülivähe kartulikrõpse , mille mees lapsele kaasa haaras poest. Peale seda käisime juubilari juurest läbi ja pärast seda tegime iluune koos kodus ära.  Õhtul sai sõidetud metsa seenele. Vat siis andsin alla. Kodust polnud kava järgi midagi kaasa haarata ja võtsin siis poest ja mitte just tervisliku valiku: maitsestatud vesi, kõrsikud, kommi. See komm oli küll ülimagus, aga et tundsin, et muidu läheb varsti pilt tasku siis……läksid pulgad. Metsas sõin mustikaid niipalju kui neid oli. Sel aastal ikka ülivähe metsas mustikaid , kukeseeni ikka saime kastme jagu ja vast saan ka karbiga sügavkülma pista. Tegelikult……. nägin siis lehel ju ka kellegil kukeseenepirukat või midagi sellist…….peakski selle tegema. Oleks homseks ka tööle õige toit kaasa haarata. Õhtul kodus ei söönud peale paari tomati midagi.

Pühapäev algas kohvi ja võileibadega voodis. Mees tegi kuumsuitsuskumbriaga leivad tomativiiludega. Kui neid mulle voodisse tõi, siis veel kommenteeris, et valget saia sa ju süüa ei tohi….niii nunnnu'! Tean, oleksin pidanud sööma kaks ja siis vast oleksin püsinud kavas, aga ta oli teinud kolm võileiba…. imehead olid need leivad ja kui läks trumm siis mingu pulgad ka…….päeval polnud jälle võimalik toituda kava järgi. Sõin siis ettejuhtuvaid asju: sai mustsõstrapõõsas olnud, neidki marju sel aastal mehe sõbral vähe. Ämma juures käisin kasvuhoones, sõin paar väikest tomatit ja üks ja poolt õuna- valge klaar. Hiljem  mehe sõbra juurdes sai liha soojendatud grilli peal ja natuke kartulisalatit panin ka taldrikule. Ühe väikese šokolaadi sõin jälle ka. Juba vaatasin kodus külmikusse ja õhtul teen kodujuustu ja banaaniga midagi. Ei kaalu täna ja ei mõõda ka………püüan homsest ennast jälle õigele teele suunata. 

Tervitused Iseloomuta InimeseLoomalt!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse