136983 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Neljapäev, 25.päev kavaga


25.päev kavaga

Hommikul avastasin, et mu kaalu patarid on otsad andnud. Et mul aga kogemusi hommikusöögiga juba 24 hommiku näol, siis olin julge. Retsept odrajahupuder ja minule sobivate muudatustega, meie hommikusöök H: 2 praemuna, rukkileiba, kodujuustu, tomatit, kurki ja natuke ka poest ostetud segasalatilehti. Usun, et kodujuustuga ei patustanud. Tass kohvi tilga piimaga ikka ka. Kõht sai ikka megatäis jälle ja täna ei jõudnud ka enne hommikusööki harjutusi teha. Tuleb oodata, millal ennast liigutada saan ja püüan päeva peale ikka oma 5 tiibetlasega ühelepoole saada. Joogaharjutused puusadele ja lülisambale meeldivad mulle ka. Kui juba mati laiali laotan, siis saab tehtud nii seljalihaseid, kõhulihaseid kui ka joogatatud. 

Eile õhtul sai liiva maalt kärusse kühveldatud ja pärast maja peal maha ka aetud ja täna veidike tunnen õlavöödet……joogaga vast saangi veidi leevendust sellele. Eile krundil lisaks mõnele päästetud lillele ja minu sünnipäeva potiroosile, mis hakkas uuesti õitsema, leidsime õitsemas kangekaelse petuunia pinnasehunnikust  ja mullahunnikust kollase tundmatu lille. Linnud või tuul nad sinna toonud. Kui muidu meil seal kõik veel trööstitu, sest mulda ei saa enne tagasi panna, kui vundament ülesse on lapitud, siis sellised pisikesed leiud rõõmustavad hinge.

Hirmsasti tahaks käruga mulla juba laiali vedada, aga tean, et see hetkel mõtetu tegevus ja olen kannatlik, küll tuleb aeg kus saan istutada ja kasta ja imetleda. Kaskede alune on ainus koht, mille sain korda teha ja muru kasvab seal, mis mühiseb. Seal õitseb ka minu sünnipäeva potiroos

 

L: lillkapsapõhjal pitsa. Soojendasin mikros ja kõrvale tomati kurgiviilud. Peale raputasin pipart ja soola. Kõhu sai korralikult täis. Õhtuks tegin perele kotlette ja tegin ka oma järgmise päeva portsu valmis: hakk-kotletid kartulipudruga retsepti järgi. Päris pirakas kogus sai. Ise sõin õhtul Õ:porgandi-kohupiimakooki. Kõrvale maasikaid. Peale seda tegin valmis Hõ: maasikad mandlijahuga. Viimased värsked maasikas vist sel aastal,mehe tuttava toodud. Kummaline, aga lapsed ei jooksnud tormi ja et kraam hukka ei läheks, siis tuleb omal maasikad ära süüa. Teada oli, et hilisõhtune söök saab olema hilja. Koju jõudsime alles peale kümmet ja maasikad olid kui rusikas silmaauku.

Midagi tõsisemat poleks suutnud süüa. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!pr.T
10908 lugemist / 2 fänni
Minust

Iseloomuta inimeseloom, kes püüab Fitlapitades endale külge harjutada tervislikumad toitumisharjumused.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Palju retsepte ja ülimalt tore on toiduainete asendamise võimalus. Süüa teha on fan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva