Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Mul sai kuu täis!

Võiks öelda, et juba kuu täis. ………..Vaataks siis tagasi, kuidas minu teekond algas.

Esimesed 2 päeva vaatasin siin Fitlapi lehel  ringi, vaatasin mis asjad köögis kappides olemas ja kas peaksin tegema suuri muudatusi oma toitudes, toiduainetes. Samuti kohe vaatasin ka selle pilguga, et kuidas sobitada toidutegemine perega. Mul on ikkagist ju kaks last ja mees. Üllataval kombel avastasin, et paljud asjad on kodus meie igapäevamenüüs olemas ja toidudki olid sellised meie kodused.  Poest tooma pidin seemneid ja pähkleid. 

Esimesed toidud olid koduste mugandustega. Püüdsin ennast harjutada kaaluma.

Kodujuustu ma lausa armastan, aga nii palju erinevaid seemneid, pähkelid pole ma kunagi oma toitudes kasutanud ja ausalt, mul pole neid kunagi ka nii erinevaid kodus olnud. Olen ostnud kas sarapuupähkleid või kreekapähkleid. Täna aga on kapis: sarapuupähklid, kreeka pähklid, kõrvitsaseemned, päevalilleseemned, chia seemned, mandlid. Pudrud on ka alati meie menüüsse kuulunud, lapsed küll söövad vähem. Pudrumaterjali juurde ostma ei pidaud. Küll aga tuletas Fitlap meelde, et odrahelbepudru on ülihea algus päevale. Munagi sööme me just hommikuti tihti. Hommikusöögid on üldjuhul minu teha ja et enda elu lihtsaks teha, teen kõik  toidud just minu kogusega. Korrutan lihtsalt kas kolme või neljaga. Oleneb kas sööme kolmekesi või neljakesi. Olen ka paariks söögikorraks toidud selliselt teinud. Kõik on toiminud. Mees  hommikusöögil portsude suuruse üle virisenud, aga tal ju kombeks ikka võileivad veel kõrvale teha. Tütre ülilemmikuks on saanud punase oa-singisalat. Ta seda omale ise ka teinud, mitte küll gramme kaaludes, aga tal pole ka ühtegi grammi ülekilo. Paar aastat tagasi, kui noorel neiul tuli jälle tuhin peale, et ta liiga paks, siis Erik Orgu lehel, kus saab visuaalselt vaadelda kehakaalu praegu ja siis soovkaalu pilt seal kõrvalja see leht väitis, et ta peab juurde võtma. Ühesõnaga tema pani ikka hapukoort uhkesti ja ka majoneesi……

Kas olen hakanud ostma asju, mida muidu pole ostnud?….hetkel kohe tuli meelde, et mozzarella juustu ma pole vist ise küll kunagi koju ostnud. Fitlapitades aga päris mitu pakki on minu käe läbi koju külmikusse saanud. Fetajuustu on meil ka tihedamalt kapis olnud kui eelnevas elus seda . Noh ja seemned, pähklid, aga neid ostsin alustades ja vaid mandleid ostsin vahepeal juurde.  

Kas mõni toit pole meeldinud? Oli üks smuuti, roheline………….kindlasti ei korda. Pannkoogid Fast pulbrist-minu jaoks magusad ja ….no õhtuks ma leidsin et polnudki hullu  niiväga…..aga poest uut pakki käsi nõus otsma polnud…..rukkijahupannkoogid päevalilleseemnetega olid etemad….. Üks tuli veel meelde…tassikook…..kerkis üle, maitse mõtetu, kuid……. tuleb tunnistada plussiks oli see, et täitis kõhtu väga väga hästi. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse