137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kolmapäev, 24.päev kavaga.


24.päev

Hommik algas pudruga. Sedakorda siis 8-viljapuder mandlipuruga retsept ja minu vahetustega  hommikusöögiks sai  siis H:kaerahelbepuder, hakitud mandlite ja kodujuustuga.

Valisin kaerahelbepudru, sest see saab hea vaid siis, kui on 10 minutit kindlasti saanud tasasel tulel podiseda, parem isegi kui 15 minutit. Selliselt jäi mul võimalus proovida, kas jõuan teha ära 5 tiibetlase 5kordust. Tehtav! Hea teada, sest pean hakkama ju järgmisest nädalast kiiremate hommikutega toime tulema. Kolm nädalat omas rütmis on ikka juba jälje jätnud. Peale seda natuke oma aega netis ja hakkasin küpsetama. Plaanis oli lausa 2 küpsetist teha.

Esimeseks ja ka lõunaks sai L:lillkapsapõhjal pitsa. Hullumoodi võimlesin põhjaga, aga valmis ma ta sain. Köögikombaini mul pole ja ei plaani soetada ka-võibolla sellega oleks lihtsam. Kattega oli juba hulga lihtsam, haki vaid noaga. Tegin 4kordse koguse. Ahjust tuli välja imeilus pitsa

. Poja mul armastab küpstatud juustu ja pakkusin siis talle ka tükikese. Kattega oli ta väga rahul, põhi talle ei maitsenud. No ta vähemasti proovis ja arvan et kui oleksin kohe rääkinud talle lillkapsapõhjast poleks ta seda proovinud. Ma olen ülimalt rahul temaga.Ka tütar sõi ja hiljem kööki minnes ilmnes sama, põhi ei maitsenud. Mina ise aga kiidan väga. Mulle väga maitses. Aga mulle maitsebki lillkapsas ja paprika ja kana ja hapukurksmiley. Mehele sai ka lõunaks viidud ja tema oli rahul, põhja kohta eraldi küsides ütles ,et selline keskimine. Tükk, mille pidin ära sööma, oli üüratu. Korra käis ka mõte peast läbi, et poolitan lõuna, aga tasapisi ikka pugisin selle omale sisse.

Et ahi oli juba kuum, siis segasin kokku ka Õ:porgandi -kohupiimakoogi . Porgandi riivisin liiga jämeda riiviga……….. viga…………aga no kui keegi teine ei söö, siis ise ma selle ikka kunagi otsa saan. Kas kooki võib sügavkülmutada? Sellel pean ma vastuse veel otsima. Kooki mees õhtul ei proovinud, ütles vaid ,et ühe päeva kohta ta küll juba proovinud. Samas sõi laste jäägid ära- lillkapsapõhjal pitsa, et siis polnud hullu sel pitsal midagi. Hõ: porgandi-kohupiima kook 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!pr.T
11035 lugemist / 2 fänni
Minust

Iseloomuta inimeseloom, kes püüab Fitlapitades endale külge harjutada tervislikumad toitumisharjumused.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Palju retsepte ja ülimalt tore on toiduainete asendamise võimalus. Süüa teha on fan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva