Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ikka ja jälle kavas muudatused.

Jah, järjekordne päev, kus sujuvalt planeerin päeva söögikorrad ümber. Reedel oli mõeldud toidukorrad nii :puder, riis, liha, keefir……. kahe esimesega ma nii tegingi. Kaeraheldeputru munavalgega ja lõunaks oli kaasas pruun riis hakklihaga + tomatid. Kui koju jõudsin, siis sain teada, et olen vaid pojaga kodus ja pere teised liikmed tulevad alles suht hilja. No miks oma reede õhtu siis panni taga veeta😊.Tegin aga kiire inventuuri külmikus ja selle tulemusena sai taldrikusse heeringa- kodujuustusalat + kõrvale võtsin rösterist läbi lastud kanepileivad. Menüüst küll sellist valikut vahetada polnud, aga muud kapist võtta ka polnud. Hilisõhtuks sai ametlik patutoidukord: kuivatatud banaanilõigud ja mõni kommi. 

Toidu koha pealt kõik vahva ………..aga õhtu edenedes tuli välja, et pojal palavik. Käis ju vahepeal kurtmas, et emme katsu, tal kael tuline……no ei olnud. Siis kadus oma tuppa ja ühel hetkel avastasin, et magab…….ärkas ja palus värskat, mida meil muidugi kodus polnud…..katsusin pead ja silmi ja mu sisetunne ei eksinudki……kraadides 38 käes nagu nalja. Kõne tütrele ja värska 6 pakk kodus. Mehe muidugi tegi selline uudis kohe hellaks. Jõudis koju ninnutas ja nännutas pojakest ja siis tuli ja pakkus välja, et ööseks võtame poja oma vahele……..ma laitsin selle mõtte maha. Poeg meil kohe varsti 10 täis ja küll tuleb ise pakub ennast meie voodisse, kui tunneb, et tahab. Ta üliharva on veel ikka käinud…..no tuleb õhtul juttu ajama, võtab oma teki kaasa ja kustme kõik koos……üksikud korrad ka öösel äkki tulnud ja mees tavaliselt neid kordi ei kuulegi……..alles hommukul vaatab ja imestab. Meil küll lai voodi 180×200, aga kolmekesi ikka piin magada. No eks hommik näitab, kuidas tema tervis…….kurguvalu ,nohu eile polnud.

Laupäev.

Hommikut alustasin H: täisterarukkijahu pudru ja munapudruga, kodujuustu kõrvale. Päevaks saan  teha heeringa- kodujuustu salati, kui ilmataat lubab liigutama minna "häärberi" peale. Õ: plaanis on seasisefileed praadida ja tatart keeta. Muidugist hommikul avastasin,  et kui sisefilee sinepiga maitsestuma panna, siis saaks vähema vaevaga söögi valmis perele.  Seda, mida õhtul sööme, näitab aega. Hetkel ise olen otsustusvõimetu. Kellaaeg ka tegelikult suht varane veel……..laupäev ja mul kell kuus silmad lahti………kella seitsmeks söödud ja blogisse viimased laused ritta pandud……ja nüüd juba tahaks liigutada, aga pere kõik veel magab…..mees käis ja vaatas mu diivani peal üle ja läks keeras uuesti magama…..

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse