137739 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Esmaspäeval uue hooga.


On pühapäeva õhtu, kell on kaheksa läbi, istusin köögis ja mugin nektariini, lausa kaks järjest tegelikult ja……………homsest olen õigel teel tagasi. Vat sellise kokkuleppe ma omaga tegin. Veel lubasin omale, et kaalun ennast kohe hommikul, mõõdan ennast ka. Kaal +1kilo, mõõdud alanenud peale reiemõõdu, see ikka sama. Kummaline on see inimese keha, võiks ju igaltpoolt ühtlaselt maha tulla seda va polstrit. No igatahes nati õnnetu, et rinnaümbermõõt aina väheneb kuigi võiks väheneda hoopis reieümbermõõt.  Lubasin omale, et vähemasti püüan igati olla korralik kaks nädalat. Pidustusi ette näha ei ole. Tööl loodan ka, et sünnipäevalisi kas pole või siis peetakse kommidega. Neid saan poetada sahtlisse. Kahjuks tuleb tunnistada et esmaspäev läks tibake ikka aia taha : 1komm sai sahtlisse aga 1torditükk, ikkagist oli sünnipäev ja jäätis koosoleku lõpus minu kõhtu said. Menüü panin kaheks päevaks paika ära. Elu on näidanud, et rohkemaks ei tasu sest ootamatusi võib ette tulle. Lihtne näide: kala tuuakse koju. Esmaspäeva hommikuks on plaanis pannkoogid singi ja juustuga. Just selline mu hommikusöök esmaspäeval välja nägi. Väga maitsev! Kuigi ma pole paksude pannkookide fänn siis hommikul polnud aega jahmerdada ja ainult natuke vett lisasin ja tegin ühe suure pannkoogi.

L: heeringas kartuliga. Ja tuleb tunnistada, et need asjad olid täitsa kapis olemas ja oleks ikka saanud laupäeval, pühapäeval tublisti kavas püsida küll, kui vaid oleks külmikusse paremini vaadanud. Oleks ja poleks pididgi head sõbrad olema, nii et ……….

Ühesõnaga lõuna homme kaasa ilma suurema vaevata tehtud. Õhtul pitsa tortilla põhjal. Päris kindel pole, aga loodan et saan seeni kasutada peale. Vaat selle peab järgi nüüd vaatama. Seeni kasutada ei saanud ,seega pitsa kanafileega. Poisile igatahes meeldis mo pitsa väljanägemine….tema tortilla ei näinud pooltki nii isuäratav välja tema jutu põhjal. Hilisõhtuseks toidukorraks sai arbuusi-feta salat kõrvitsaseemnetegs. Hea kraam! Jätkuvalt, suvel sai seda ikka kordi ja kordi söödud

Teisipäev.

Hommukusöögiks riisigaletil kala. Kahjuks kuumsuitsu skumbriat ma valida ei saanud. Tegin siis enamvähem keskmiselt paari kala näite põhjal. Mul tegelikult pole ka aimu milliste kaladega skymbria kokku sobiks. Sibulat lõikusin peale ja tomatit sõin niisama. Kohvi tilga piimaga ikka ka. Lõunaks: ceasari salat, aga kuna mulle ei meeldi mitteühe salati juures kaste siis selle jätan ära. Isegi ei katseta, äkki see kaste meeldib. Õhtul pean leidma kompromissi, sest kukeseened ootavad. Seda pirukalaadset asja ikka ei ter. Nad alles mul siin pirtsutasid lillkapsa põhjaga. Vaatab äkki perele kaste ja omale tatar seentega. Igatahes retsept isutas. 

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!pr.T
11066 lugemist / 2 fänni
Minust

Iseloomuta inimeseloom, kes püüab Fitlapitades endale külge harjutada tervislikumad toitumisharjumused.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Palju retsepte ja ülimalt tore on toiduainete asendamise võimalus. Süüa teha on fan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva