Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Esmaspäev, 22.päeva kavaga.

Teisipäev, 22.päev kavaga.

Eile õhtul juba tundisin, et tahan lihtsat hommikusööki. Ei taha keeta, praadida, küpsetada, hakkida, segada. Kohe üldse ei taha mingitki üleliigset liidutust teha, et kõht täis saaks. Ja tulemuseks pisukese otsimise järel………..leidsin ülilihtsa retsepti………keedetud muna ja puuvili. Niisiis täna hommikul H: 4keedetud muna,1ja pool pirni. Munad keetis mees eile hommikul. Sain ka rahuldatud oma ammuse isu- süüa ära terve puuvili !!!!!!! Retseptides ju alati vähem lubatud ja isu iga päevaga saada süüa terve puuvili aina kasvas. Tass kohvi tilga piimaga sai ka joodud. Et nädalavahetuse hommikud kujunesid kiireks , siis neil päevil harjutusi ei teinud. Täna aga sai tehtud algatuseks 5 tiibetlast, siis joogaharjutusd alaseljale ja puusadele ja kõhulihaseid sai ka natuke tehtud. Täna jõudis mulle ka kohale, et algas viimane puhkusenädal……..karm………juba tunnen, et tahaks veel ja veel puhata. Eks rahakott juba piriseb tibake ja see vast saabki olema mu suurim motivaator nädala pärast kell 8.00 tööl olla laugh. Niisamuti sain aru, et siis pole mul ka enam vaba ühte tundi, et harjutusi teha. Päris konveieril: ülesse harjutused, sööma või vastupidi ,ka ei taha neid teha. Varem tõusta ka ei taha, sest ma niigi tõusen viie kuue vahel. Ma olen inimene, kes vajab hommikul oma aega………..tõusta ja toimetada omas rütmis. Vahest võin minuteid kümme vaadata köögiaknast välja ja vaadelda lehti puudel, hommikust taevast, linde, rattureid tee peal, naabreid kes juba tööle sõidavad, lähevad. Mul on seda vaja, sest muidu muutun ma närviliseks ja närviline mina hommikul ei ole hea mina. Meeski on ära õppinud, et kui alles köögis toimetan, eriti kui putru keedan, pole mõtet kööki siseneda. Tavaliselt suudan piima üle keeta ja muid lolluseid: tooresmuna põrandale kukutamine, suhkrutoos kummuli jne. jne. teha. Tuleb mõelda, kuidas leida endas kompromiss.

 Tänagi oli päeval äkksõite nii et koju sain 13.15 ja nälg näpistas, aga tuleb tunnistada 4 keedumuna ja poolteist pirni ja hommikusöök oli 6.45..päris hea, mis !!!!  Tegin kiirelt plaanid ringi ja keetsin L: tatrahelbepuder kodujuustuga, porgandi valisin kõrvale närimiseks. Õ: Pitsa tortilla põhjal See toit on ju lausa patuka moega, aga pole seda mitte, lausa lubatud kraam ja kukkus välja ülimega hea. Kindlasti kordan seda rooga veel ja veel ja veel!laugh Hõ: Mustikakama , mina siis tegin banaaniga kuna banaan lausa karjub ärasöömist.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse