137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

21.päev kavaga ja kaalumine, mõõtmine


21.päev kavaga ja kaalumine, mõõtmine.

Algas päev siis kaalumise, mõõtmisega. Kaal -1kg, kõhuümbermõõt -1,5cm, puusaümbermõõt -1cm, rinnaümbermõõt ja reieümbermõõt jäid samaks. Fantastiline! 

Hommiku alustasime pudruga. H: porgandikoogi maitseline puder ehk hirsipuder riivitud porgandiga, kohupiima ja tass kohvi tilga piimaga. Putru tegin 2kordse koguse ja olin valmis et mees seda putru ei taha, aga………..ta tahtis ja sõi koos minuga. Temal muidugi juures võikud ja piim. Kummaline, et nädala sees soovib ta viljakohvi, aga nädalavahetusel kohe üldsemitte. Mina ilma tassi kohvita ei liigutagi ennast. Samas ei pea kohvi olema esimene mis makku jõuab. Vahest söön pool udrust ära kui kohvilonksu võtan. Et selliselt kadus ära minu lõunasöök siis kiirelt retsepte tuulama. Leidsin suvikõrvitsapannkoogid juustuga. Tegin siis taigna kohe kappi valmis, sest peale hommikusööki oli planeeritud paar sõitu. Ka õhtusöögiga alustasin. Panin kana marineeruma. Koju jõudsime kell 13 ja ülimõnus oli L: suvikõrvitsapannkoogid juustuga pannile panna ja väga kiirelt lõuna söödud saada. Maitsesid väga hästi! Kindlasti kui suvikõrvitsat kodus rohkem siis saab ka mees neid proovida. Täna pidi ta leppima eileõhtuste jääkidega ja poiss sõi makarone ja kiievi kotleti. Võin ausalt tunnistada, et minu toit isutas mind kõige rohkem. Peale lõunasööki jälle autole hääled sisse ja sedakorda sai poiss ujuma. Ta päris mitu päeva oli sellest juba unistanud. Mereääres oli tuul ikka megatugev ja laine juba ääres mõlluline. Poissi see ei heidutanud, riided seljast ja lainetesse. Sai mehe sõbra juures istutud peale seda natuke ja siis autole hääled sisse ja "häärberisse" vundamendiplokke jagama. Mõnus füüsiline töö ja kui juba seal olime, siis saalungid vedasime ka ühte kohta kokku. Küll oli mõnus pärast lauahunniku otsas istuda ja lihtsalt olla ja nautida. See va tuul oleks võinud ju mahedam olla, aga no kui ei saa valida siis………..mõnus oli ikka.Õ: kanakarri pruuni riisiga. Mõnus küüslaugune roog. Ma tegelikult oleksin pidanud panema 5 küüslauguküünt, sest tegin 5 kordse koguse, aga panin 2küünt ja sai hea küll. Ma arvan, et küüslaugusem poleks läinud ka mitte. Mees saab homme kaasa võtta ja äkki saan ise homse lõuna ka lihtsamalt. Hõ: kodujuust röstitud seemnete ja puuviljalõikudega. Otsustasin just hetk tagasi, et tuleb pirniga see toit.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!pr.T
11104 lugemist / 2 fänni
Minust

Iseloomuta inimeseloom, kes püüab Fitlapitades endale külge harjutada tervislikumad toitumisharjumused.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Palju retsepte ja ülimalt tore on toiduainete asendamise võimalus. Süüa teha on fan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom