137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

20.päev kavaga


20.päev kavaga.

Hakkab täis saama kolmas nädal. Kaalust olen kaugele hoidnud, kaal seisab ilusti kapis, aga ümbermõõtu ükspäev kontrollisin ja………aga sellest kirjutan homme, siis kui on kaalumise mõõtmise ametlik päev. Sel nädalal olen ju päris tublisti kava jälginud ja patustanud pole. Vähesel määral olen harjutusi teinud ja vee joomine on ka kavapäraselt toiminud.

Hommikul soovis mees saada pannkooke. Olin selleks valmistunud ja poest omale sobiva Fast pulbri koju ostnud. Tegin perele tavalisi õhukesi, meie pere lemmikuid ülepannikooke: muna, piim, sool, suhkur, nisjahu. Olen pere tasapisi tervislikumat suhkrut tarbima pannud. Nimelt meil nüüd suhkrutoosis rafineeritud roosuhkur, pannkookideski siis see suhkur . Kui mees nädala sees hommikul kohvi tegi, siis oli päris nõutu näoga, kui suhktutoosi avas. Seal sees hoopis vale värviga sai ju. Juhtusin õigel ajal kööki ja rahustasin ta maha. Imelikul kombel ta ei kobisenudki. Pannkooke sõi tema juust ja sinepiga………..

Niisiis pannkoogid iseendale pisikesest Fast pakist. Tegin nii nagu juhend käskis. Kuniks tavalisi pannkooke praadisin, minu pannkoogitaigen sai seista ja…………ma ei armasta pakse pannkooke kohe üldse……….niisiis ma lisasin sinna vett enne praadimist juurde. Praadides tuli kohe magus lõhn, pannkooke sain tervenisti 2 suurt ülepannikooki. Maitse poole pealt………..minu jaoks liialt magused ja paari ampsu järel olin arvamusel, et pole päris minule. Ära ma nad  banaanilõikude ja tassi kohvi tilga piimaga sõin. Blogisse kirjutan õhtul ja nii hullud need pannkoogid ei tundugi enam. Usun, et paar kotti ikka ostan omale veel kappi, et mitte patukat kirja saada, kui seda patuka korda just selliselt ei plaani. Tuleb aga tunnistada et hind nati alla kahe euri on ühe toidukorra eest päris krõbe.

Et plaan oli maale minna, siis tükeldasin valmis arbuusi-feta salati kõrvitsaseemnetega, kaasa ma seda ei võtnud………maal aga läks plaanitust kauem ja ämm oli teinud L: kapsahautist. Tundus, et saan seda süüa küll. Kaaluma ma toitu maal ei hakanud, aga usun, et suutsin päris normaalse koguse ära süüa. Peale seda sõitsime  "häärberi" peale. Tuul ja päike ja labidas ja torude soojustamine ja kõri peale ajamine.  Väsitas ikka see tuul ja päike ja vihm ära ikka küll. Täna peale vihmasabinat otsisin jalga villased sokid…….suvi misssugune….Pere sõi täna õhtul värske kartul pannil soojaks ja otsa väga hea lihakonserv, jahimehe käest saadud ja tomati -hapukooresalat tilliga. Poja pistis lausa 2 taldrikutäit kinni. Värske õhk ja töötegemine tegin hundiisu. Mina Õ: arbuusi-feta salat .Peale seda tegin mina pisikese iluune ja Hõ: peedisalat kanasingiga. Jälle üks hea salat!!! 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!pr.T
11105 lugemist / 2 fänni
Minust

Iseloomuta inimeseloom, kes püüab Fitlapitades endale külge harjutada tervislikumad toitumisharjumused.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Palju retsepte ja ülimalt tore on toiduainete asendamise võimalus. Süüa teha on fan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom