Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

19.päev kavaga

19.päev kavaga.

Hommikul tegin täisterarukkijahu putru ja kõrvale sõin vähesoolast lõhet, tass kohvi tilga piimaga. Retsept tegelikult nägi ette forelli ja miskit muud kala ning lõhega asendust ei andnud, aga eks võtsin selle julguse et vahetus ise nii teha, sest külmkapis ootas just see kala ärasöömist. Pudrud on alati hästi kõhtu täitnud. Kui mõelda kuidas sõin enne , siis…………putru keetsin 95% ulatuses  piimaga ja olin omale kinnitanud, et veega pudrud on mitte nii maitsvad……..tuleb tunnistada, et veega keedetud pudrud tõrtu piima või koorega on sama head. Pudru kõrvale ei pea sööma lisaks vorsti või juustusaia. Kõhu saab tundideks täis ka vähemaga.

 Hommikut alustasin ka 5 tiibetlase harjutuse viie kordusega. Avastasin juba eile joogaharjutused puusale ja lülisambale. Pidin ja tahtsin neid veel proovida. Kui viis tiibetlast panid veidike higistamagi, siis jooga harjutused on paras eneseületus……………. mitte tähele panna ebamugavustunnet ja püüda püsida poosis, hingata, hingata ja püüda keskenduda kehale…………. kui tegelikult aju karjub:" ära ole enam selles poosis, vabasta lihased pingest !" Võin kinnitada, ajaga inimene muutub. Viisteist aastat tagasi ei saanud ma üldse aru joogast ja vajadusest sellises trennis käia, tundus ajaraiskamisena. Sellise arvamuse tegin ise kordagi joogat proovimata. Eile, täna aga mina  põrandal, matil ja püüan harjutusi järgi teha. Veel mõni aasta tagasi mul sellist soovi polnud kui avastasin 5 tiibetlase harjutust. Nendegi tegemine jäi millegipärast unarusse. 

Lõunaks sõin "lindströmi kotlete", et siis hakkliha asemel  kala, kartul ja salat. Et ports on suur ja kõhu saab ikka väga täis, siis ajasin tütre välja jalutama, sest muidu oleks lihtsalt magama läinud keset päeva. Panime omale siis mugavad riided selga ja tegime 7,8km ringi. Peale seda käisime ökopoest läbi ja ostsime jäätised. Imelised jäätised!

 

Igatpidi ökod ja veganid jne. ja see ei lähe mul minu arvates patuna kirja, sest jalutamisega kulutasin 1484kcal ja jäätisest sain natuke rohkem kui 100kcal. Peale seda läks kiireks ehk et sõita ja olla oli vaja siin ja seal. Koju jõudsime peale kaheksat õhtul ja siis sõin ära Õ:oa-singisalati ja kohe otsa tegin Hõ: kodujuustumaiuse maasikatega. Maasikad segasin kookosrasvaga ja see ei olnud just parim, aga ära ma selle maiuse sõin. Maasikaid oli ju palju, palju, palju.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse