136962 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

19.päev kavaga


19.päev kavaga.

Hommikul tegin täisterarukkijahu putru ja kõrvale sõin vähesoolast lõhet, tass kohvi tilga piimaga. Retsept tegelikult nägi ette forelli ja miskit muud kala ning lõhega asendust ei andnud, aga eks võtsin selle julguse et vahetus ise nii teha, sest külmkapis ootas just see kala ärasöömist. Pudrud on alati hästi kõhtu täitnud. Kui mõelda kuidas sõin enne , siis…………putru keetsin 95% ulatuses  piimaga ja olin omale kinnitanud, et veega pudrud on mitte nii maitsvad……..tuleb tunnistada, et veega keedetud pudrud tõrtu piima või koorega on sama head. Pudru kõrvale ei pea sööma lisaks vorsti või juustusaia. Kõhu saab tundideks täis ka vähemaga.

 Hommikut alustasin ka 5 tiibetlase harjutuse viie kordusega. Avastasin juba eile joogaharjutused puusale ja lülisambale. Pidin ja tahtsin neid veel proovida. Kui viis tiibetlast panid veidike higistamagi, siis jooga harjutused on paras eneseületus……………. mitte tähele panna ebamugavustunnet ja püüda püsida poosis, hingata, hingata ja püüda keskenduda kehale…………. kui tegelikult aju karjub:" ära ole enam selles poosis, vabasta lihased pingest !" Võin kinnitada, ajaga inimene muutub. Viisteist aastat tagasi ei saanud ma üldse aru joogast ja vajadusest sellises trennis käia, tundus ajaraiskamisena. Sellise arvamuse tegin ise kordagi joogat proovimata. Eile, täna aga mina  põrandal, matil ja püüan harjutusi järgi teha. Veel mõni aasta tagasi mul sellist soovi polnud kui avastasin 5 tiibetlase harjutust. Nendegi tegemine jäi millegipärast unarusse. 

Lõunaks sõin "lindströmi kotlete", et siis hakkliha asemel  kala, kartul ja salat. Et ports on suur ja kõhu saab ikka väga täis, siis ajasin tütre välja jalutama, sest muidu oleks lihtsalt magama läinud keset päeva. Panime omale siis mugavad riided selga ja tegime 7,8km ringi. Peale seda käisime ökopoest läbi ja ostsime jäätised. Imelised jäätised!

 

Igatpidi ökod ja veganid jne. ja see ei lähe mul minu arvates patuna kirja, sest jalutamisega kulutasin 1484kcal ja jäätisest sain natuke rohkem kui 100kcal. Peale seda läks kiireks ehk et sõita ja olla oli vaja siin ja seal. Koju jõudsime peale kaheksat õhtul ja siis sõin ära Õ:oa-singisalati ja kohe otsa tegin Hõ: kodujuustumaiuse maasikatega. Maasikad segasin kookosrasvaga ja see ei olnud just parim, aga ära ma selle maiuse sõin. Maasikaid oli ju palju, palju, palju.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!pr.T
10904 lugemist / 2 fänni
Minust

Iseloomuta inimeseloom, kes püüab Fitlapitades endale külge harjutada tervislikumad toitumisharjumused.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Palju retsepte ja ülimalt tore on toiduainete asendamise võimalus. Süüa teha on fan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva