136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

18.päev kavaga= hiigelportsud täna.


18.päev

Hommikul tegin kiirelt H:omleti kanasingi ja sibulaga.Tass kohvi piimaga ikka ka. Kiirelt seepärast, et mees unustas õhtul rääkimata, et läheb 45 minutit varem tööle.Omlett sai üllatavalt hõrk ja mõnus. Alati olen omleti piimaga teinud, aga retsept nägi ette natuke vee lisamist. Ma ei tea, kas asi oli kiiruses või veega tulebki hõrgum, igatahes mõnus omlett sai. Peale seda tuli üllatavaid planeerimata sõite. Kodus tagasi ja tegelesin veidike paari järgmise päeva menüüga. See poenimekiri siin fitlapsi on ikka ülimõnus asi. Vaatad menüüst sobivad toidud välja ja poenimekirjast aga kriipsutad kodus olevad toiduained maha ja selliselt toimides jäi osta vaid loetud asjad. Enne poeringi tegin valmis L:oa-singisalati lõunaseks söögiks. Tegin kohe kahekordse koguse, et säästa ennast järgmisel päeval söögivalmistamisest ja………. milline ports tuli valmistada. Vahepeal asju tükeldades vahetasin lausa kausi suurema vastu. Lõunal siis pigistasin- higistasin poole salatist sisse ja teise poole panin külmikusse. Kõht sai väga, väga, väga täis. Tütar küsis ükshetk, et kas võib ka proovida ja kiitis taevani……nii hea salat pidi olema. Kindlasti saab meie pere menüüs olema! Õhtuks oli plaani võetud Õ:lindströmi kotlet küüslsugukartuliga. 

Liha asendasin kalaga. Et siis pere sõi kalakotlette ja enda portsule lisasin riivitud toorest porgandit ja riivitud punast peeti. Sinepit kotletile ei lisanud, sest salatis oli seda juba. Tegin kahe päeva portsu. Kotletitaigent sai palju ja praadisin endale 11 kotletti. Ära tuli süüa niisiis ühel toidukorral 5 ja pool kotletti+ 1 ja pool kartulit ja lisaks veel salat. Salati kombineerisin rucolast ja enda tehtud teravast kurgisalatist. Kurgisalat oli selleaastane leid internetist. Kasvuhoonekurk, sibul, sinep, äädikas, tsillipiprakaun.Säisima pidi kuid külmikus. Sobis hästi kalakotleti kõrvale. Sööma hakates ei olnud ju veel näljatunde raasugi ja kui olin praega ühele poole saanud, siis tunne oli, et veeren. Kõht oli lausa ülimega täis………….ja üks toidukord oli ju veel eessurprise. Kohe mõtlesin, et selle teen võimalikult kerge. Tegin Hõ: türgi jogurt maasikate ja sarapupähklitega. Magama minnes oli täiskõhu tunne isegi natuke häiriv. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!pr.T
10915 lugemist / 2 fänni
Minust

Iseloomuta inimeseloom, kes püüab Fitlapitades endale külge harjutada tervislikumad toitumisharjumused.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Palju retsepte ja ülimalt tore on toiduainete asendamise võimalus. Süüa teha on fan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva