136983 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

17. päev kavaga


Kolmapäeva hommik, 17.päev kavaga.

Otsustatud sai, et H:puder munaga, kõrvale kodujuustu ja tass kohvi tilga piimaga. Odrahelbepuder on niiiii hea puder. Tegin topelt koguse ja sai ikka väga, väga suur ports hommikuks. Mehele kodujuustu ei pannud ja tema jättis putru lausa järgigi ja seda mitte sellepärast et ei maitsenud vaid ikka seepärast, et kogus suur. Muna võis teha nagu meeldis ja nii ma ta pannil munapudruks tegin. Lasin veidi kehal olla, sest tõega suur hulk toitu sai endale sisse mutsitud. Et olin teisipäeva õhtul näinud juhuslikult või siis ettekuulutavalt joogaharjutuste 5 tiibetlase harjutust, siis hing soovis neid jälle proovida. Aastaid paar tagasi kui tubli olin, siis sai neid hommikuti tehtud. Päris hingamist sedakordagi paika ei saanud, aga ära ma nad tegin. Pole kunagi joogatrennis käinud, aga mida aasta edasi seda rohkem tunnen , et hingamise pärast juba tuleks proovida. On ju aeroobikatrenniski treener juhendamas millal sisse ja välja vaja hingata……mõtlemise koht ja uurimustöö niisamuti, et kas meie linnas joogatrenne üldse tehakse. Mis hinnaga , kui kaua kestab ja mis kellast algab?….suvel vist sellist infot leida raske……….Peale 5te tiibetlast viiese kordusega tuli tahtmine ka proovida fitlapi algajate kava. Eks ta ligadi logadi läks, sest see puhkamise 10 sekundit läks uue asendi võtmiseks ja kuidagi ei suutnud päris nii teha kui videol näidatud. Vaatamata sellele, täna  neile kahele "trennile "kokku, kõhupolstri all olevad lihased tibake annavad ennast tunda. Homme  5te tiibetlast kindlasti kordan. Youtubist leidsin päris häid videosid.

L: arbuusi-mozzarellasalat kõrvitsaseemnetega. 

Õ: klassikaline ühepajatoit. Suve lõpud on mulle alati meeldinud, kui saab päris värsketest juurikatest toitu valmistada. Peale seda sai veidi mererannas jalutatud. Mu hülgepojakene sai jälle ujuda. Tuuline oli jälle, aga sedakorda ikka päikeselaikudega ja ma olin ennast varustanud ka kampsuniga. Peale seda tuli olla tugav, sest käisime õe perel korra külas…..ostsid nad ju pitsat poest ja arbuusi ja karaskit juustuga. Imepisikese viilu karaskit tomatiga ma sõin. Hõ: kodujuustu kohupiimamääre kakaoga riisigaletil  

Hommikusöök.

.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!pr.T
10910 lugemist / 2 fänni
Minust

Iseloomuta inimeseloom, kes püüab Fitlapitades endale külge harjutada tervislikumad toitumisharjumused.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Palju retsepte ja ülimalt tore on toiduainete asendamise võimalus. Süüa teha on fan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva