137750 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

15., 16. päev kavaga


Juuli viimane päev. 15.päev kavaga.

Hommik algas hästi H: avokaado- tuunikalasalat rukkipalal ja tass kohvi tilga piimaga. Peale seda natuke laisklemist, ikkagi puhkus ju. Plaani kohaselt pidin juustuküpsiseid tegema hakkama ja tegingi. Sedakorda kasutasin maisijahu ja küpsised said veeeeel paremad!  Tegin 4kordse koguse. Peale seda hakkasin tomateid ja kasvuhoonekurke sisse tegema. Tomatitest tegin esimese potitäie "Röövli salatit" ja teise mahedama paprikaga salati. Kurkidest esimene sai "Äkiline salat" – kurk, sibul, tsillikaun, põltsama sinep. Kolm järgmist panin viiludena purki. See hakkimine ja toimetamine võttis nii läbi, et ülejäänud päeva lihtsalt sirgelt vedelesin maha. Toast väljas ei käinud, ainult see ainus kord, kui purke käisin keldrist toomas. L: juustuküpsised ja tomativiilud. Õ: värske kartul kodujuustga. Hõ: juustuküpsised. 

16. päev kavaga.

Kohe hommikul, peale hommikusööki: puder ja kohupiim tass kohvi tilga piimaga tegin valmis kolme järgmise päeva kondikava. Vaatasin mis kodus olemas ja poodlema. Nimekiri kaasas ja…….. nii minulik jõuda koju ja avastada et osad asjad jäid ikka ostmata. Et oli plaanis laps merre ujuma viia päeval, siis kohe poodi tagasi ei tormanud, sest lõunasöök oli peaaegu ju olemas. L: tuunikalaavokaadosalat riisigaletil ja tass kohvi. Midagi sooja oli vaja sest ei olnud teps mitte tore seal rannas minul. Nii kui kohale jõudsime lähenesid pilved. Laps mul pisike hülgepoeg ja tema sõber niisamuti.  Tema sumas sõbraga kohe vette. Mina ei võtnud kleitigi seljast ja veidi hiljem juba istusin vannilina ümber, sest tuul oli ja päikest ei olnud kohe üldse mitte. Lastel oli aga lõbu laialt ja niisiis koju sõites soovisin vaid midagi kuuma juua. Õ: ühepajatoit Hõ: smuuti -keefir, kohupiim, chia seemned, rucolo salat ,hiinakapsas , apelsin. Tegema seda minnes hõikas mees:" midaiganes sa omale teed, tee mulle ka!" Ise ma ju peaaegu aimasin, mis maitse sellel võib olla-tulla ja ma nii ootasin tema näoilmet peale esimest lusikatäit. Sõime lusikaga sest paks tuli.

Leidsime mõlemad, et niipea seda toitu ei korda. Mees sõi peale viilutatud õuna ja mina jõin vett.

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!pr.T
11070 lugemist / 2 fänni
Minust

Iseloomuta inimeseloom, kes püüab Fitlapitades endale külge harjutada tervislikumad toitumisharjumused.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Palju retsepte ja ülimalt tore on toiduainete asendamise võimalus. Süüa teha on fan!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom