Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

11päeva pole uuendanud.

Elul on hetkel täiskäik sees ja Fitlapi kasutan vaid grammide väljakaalumiseks muuks siin aega pole. Blogisid pole ka jaksu lugeda olnud. Puhkuse ajal sai igapäevaselt siinses keskonnas päevikut peetud ,aga eile avastasin punase kirja, et mõõdud uuendamata 11 päeva see tähendab ju üle nädala pole kaalule astunud ja mõõdulinti kätte võtnud…………ja tõesti, pole olnud isegi niipalju aega, et kaalule astuda. Eks ikka mõnel hommikul on kuklas olnud teadmine aga….tegudeni pole jõudnud. Eile peale punase kirja nägemist astusin kaalule ja – 1kg ja seda siis päeval kui söödud oli hommikusöök ja lõuna. Mõõdud alanenud ei ole. Rahul, rahul, rahul! Tuleb ju tunnistada, et õhtud peale tööpäevi on nii mõnelgi korral tõsiselt lappama läinud. Ja ka tööl sahtlis olnud kolmest kommist 2  said kuu viimasel päeval ära hävitatud. Hullumaja kuubis on nii mõnigi kuu lõpp. Eriti hulluks kipuvad need veel siis minema kui Rootsist tuleb kõne……saatke nii palju kaupa välja kui suudate. Töödejuhataja siis lausa hullub. Selgi korral tegi nii mõnelegi töölisele ülekohut…..no ei pea ikka küll närveldama ja suust jampsi välja ajama kui tellimuse täitmine võib vabalt oodata nädal 36ni ja vahelüliks mina kes peab ikka ja jälle seletama mis päeval ja kellaajal erinevate maade kaubad välja saata saab ka lisaks rahustada seletada et polegi ju hullu midagi kui 31 kuupäevaga toode majast väljas pole. Selline teeklaasis tornaado korraldamine imeb igasugu jõuvaru …..mulle meeldib mu töö, aga kuu viimased päevad ei ole vahest elamist väärt.

Toidukava hommikul ja lõunal täitsa jälgitavad ja ka õhtusöök võib alguses tunduda õige, aga siis hakkab üks jampsi sisse ajamine. Kas maapähklivõiga sai või käib käsi pähklite -seemnete varudes…..ühesõnaga Iseloomutu IseLoom lööb tugevasti laineid. Kusjuures selle maapähklivõi ma ise lubasin korvi panna ja koju ostsin. Fitlapis ju 1 puder vähemasti, kus seda kasutada võib, aga ma oleksin pidanud mõtlema oma IseLoomutu IseLoomu peale…..eks see teebki tugevamaks ja tuleb tõsist jälgida et liiga pidevaks need pisukesed patustamised ei läheks. 

Peale tööd olen tegelikult olnud suhteliselt aktiivne…2 õhtul käisin pintseldasin vundamendi hüdroisolatsioonimõksiga üle ja 2õhtul sai poodeldud sest 3.A vaja läbi saada koos pojaga. Ma nii tahaks loota et sel aastal ta saab aru et õppima võib hakata ka iseseisvalt…..eelmisel aastal korra tuli see tal ka täitsa välja ja siis vajus jälle ära…..tahaks sellest aastast ta ks ujumistrenni panna. Seda ta ise ootab nii väga…….

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse