Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

3 nädalat Fitlapiga – alles kolm?!

Tere tore kevad! Ma olen sind nii kaua oodanud ja lõpuks sa jõudsid! Jess! 

Nõndaks, oluline tehtud, nüüd muust elust. See nädal on olnud nii kaootiline, et ma peaaegu ei jõudnudki Fitlappi. Positiivne on see, et retseptid jäävad juba pähe, nii koguse poolest kui ka niisama. Kaalunumbrit ei tea, sest pole aega või võimalust kaalule astuda. Hommikud mööduvad ühe silmapilguga ja ma tahaks just hommikul kaaluda, aga lihtsalt ei jõua. Kaootiline oli ka seepärast, et jälle rändasin siia ja sinna ja kodust väljas on nii keeruline kava järgi toituda. Eks ühel päeval ei toitunud ka, sest käisin restos hääd paremat söömas. Lubasin endale kala igasugu hää kraamiga ja magustoitu ka. Lõpuks oli küll natuke kehv olla, aga nii hea oli süüa ja mitte põdeda, kas ja mis. Lisaks oli pidu ja pillerkaar ja see sisaldas alkoholi. Samas pugisin selle kõrvale ainult vabavara köögivilju. Proovisin üht krõpsu ka ja see tundus mu jaoks täiesti ületamatult soolane. Ei mõista, kuidas ma varem sain rahus selliste pidude ajal pea terve paki ära süüa. Vast on see kava veidi mu maitsemeeli muutnud ja see on alati tore. 

Täna pole kuidagi üldse kirjutamise soont, sest nii väsinud on olla. Alles ma jõudsin koju, kokkasin 1,5 h, tegin ära kõik kodutööd ja lõpuks sain veidikeseks maanduda. Ja homme hakkab see kõik uuesti pihta, ainult selle vahega, et ma pean taaskord kodust lahkuma ja kaugele ära sõitma. Töö on selline, mis seals ikka. Õnneks tegin toite, mida saab kenasti kaasa võtta ja juba ülehomme olen kodus tagasi. Veidikese õudusega vaatan tulevikku ja aprilli, mis saab märtsist veel tihedam töökuu olema. Ma isegi ei tea, kuidas see saab võimalik olla, sest päevas on ainult 24 tundi ja nädalas on 7 päeva, aga mul on tunne, et minu aeg kulgeb teisiti ja 24 asemel on minul 36 tunni jagu tegevusi. Katsu siis nõnda tervislikkuse rajal püsida…

***

Jätsin selle postituse kirjutamise pooleli, sest lihtsalt ei jaksanud. Täna olen jälle tagasi, kenasti kava järgi söönud ja hetkel on kõht nii mõnusalt täis. Lasen liha luusse, vaatan sinist taevast ja päikse tekitatud varje. Selline mõnus päev, kus saab enamiku ajast lihtsalt olla. Tore, et on selliseid hetki, kui saab kodus vajaliku ära teha ja ei pea otseselt kuskile kiirustama. Üks toidukord oli mul eile kavaväline, aga sõin salatit ja vabavara köögivilju pisikese lihatükiga. Tegin jälle rullbiskviiti ka, sest seda on hea kaasa võtta ja see on lihtsalt niiii maitsev! Igatahes lähen teen nüüd veel ühe kohvi, ehk veidi trenni ja naudin seda vähest niisama olemise aega, mis tänaseks õhtuks antud on. 

PS. Mõtlesin selle jaoks ka sõna, kui ma liiga palju patustan: fitlaperdamine või fitlappamine. Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod