Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

Mõõdistusprojekt

Kuu aega on kaalu langetamist tehtud. Kaal näitas hommikul meeldivad 4,5 kilo väiksemat numbrit kui aasta alguses. Otsustasin siis viia läbi ka täppismõõdistamise. No et kas see pekk on läinud ainult kõrvalestadelt ja varvastelt või on ka strateegilistest murekohtadest midagi maha läinud.
Esimesena mõõtsin taljet. See näitas kaks cm suuremat numbrit kui fitlapis eelmisest korrast kirjas. Nojah, juu siis mõõtsin kuidagi viltu või veidi teise koha pealt. Minusuguse pontsaka pirni puhul annab juba paarisentimeetrine lindi nihkumine pea kümnesentimeetrise erinevuse.
Seejärel mõõtsin reieümbermõõtu ja see oli ka kaks cm suurem kui algne. Nojah. Mingi mõistatuslik paisumine. 
Kui aga rinnaümbermõõt tuli lausa 8 cm suurem kui varasem näit, siis tekkis küll kahtlus, et kusagil peab mingi kamm sees olema. Mõõtsin ikka tavalise mõõdulindiga, mis oli täpselt sama, mis eelmiselgi korral (see 30-meetrine) ja kui see just külmaga kõvasti kokku pole tõmmanud, siis peaks näitajad ikka samad olema. Igatahes panin oma näidud ilusasti kirja. Kõik hulga suuremad kui eelmised.
No ja siis kui ma vähe selgema peaga uuesti vaatasin sain aru, milles asi oli. Mingil põhjusel näitas fitlap selle mõõdutädi juures hoopis kolme aasta taguseid näitusid. Sellest ajast olen ma tõesti pisut juurde võtnud.
Selle kuu saldo tuli aga päris kena
rind -2
puusad -2
talje -6 (ikka on kahtlus, et kas ikka päris õige koha pealt mõõdetud sai)
reis -2
õlavars -5 (kahtlustan, et siin on küll mõõtmisnihe toimunud)

Kokku teeb see uskumatud 17 cm! 
Näha seda küll kusagilt ei ole. Tunda ka mitte. Isegi riietusest mitte (mis on veider -6 cm peaks püksid ju nagu naksti alla vajuma). Aga ootame ja aatame kuidas edasi, küll see varem või hiljem ka kusagilt näha/tunda saab olema.

Muidu oli täna aga patuka päev. Töökaaslasel oli sünnipäev. Kusjuures kui tordi jagamiseks läks, siis palusin, et mulle ei pandaks, aga kui korra ära käisin, oli ikkagi ka mulle tükk tõstetud. Sõin selle ära. Kahjuks. Polnud nii hea tort ja ometigi näitasin ma üles endale nii võõrast kindlameelsust magusale ei öeldes. Korraks.
Ees aga ootab raske nädalavahetus. Kuidas teha küll nii, et ma selle ilma selle nädala edu nullimata suudaks mööda saata…. Ei kujuta ette.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod