136982 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Alustame algusest peale…


Jah, mõni aeg tagasi olin ma enda üle uhke, et suutsin tervislikult toituda ja keha oli igati selle eest tänulik. Ise olin samuti energiat täis ja jõudsin teha palju rohkem. Ja siis paha on öelda vabandusi, aga kiire elutempo hävitas minus tervisliku joone. Tööl oli kiire, hakkasin käima kahes tantsutrupis tantsimas, kool, pere. Tavaliselt jõudsin koju alles õhtul kell 20.00, kõht tühi ja sõna otsesesmõttes mugisin end suva asju täis või siis trenni ja kodu vahepeale haarasin Statoili kabanossi, sest kõht oli nii paganama tühi. Ma tean, et alternatiive on tegelikult palju. Isegi püüdsin kodust võtta toitu kaasa, aga tihti unsutasin ja lõpuks ka loobusin. 

Teiseks jälle nakatusin suhkrusõltuvusse. Õudne kui lihtne on haarata pingelises olukorras tahvel šokolaadi või krõbistada kontoris kommikausi kallal. Lihtsalt nii hea ju on midagi närida, kui aju peab kogu aeg töötama. Lihtsalt tundus, et see on täiesti okei. Aga siis kui juba terve kausitäis komme kadus ühe tööpäevaga ja esimeset korda mu elus tekkisid puusadele sangad sain aru, et midagi on valesti. 

 

Lisaks nüüd tunnen ka juba jõuetust pluss muud tervislikud jamad. Jaaaa, siis ma mõistsin, et pingelisele olukorrale ehk aitab kaasa ka see, kui me lõpuks hakkaks jälle normaalselt toituma. Jube hea oli siin lihtsalt panna kokku soovitud ostunimekiri ja nädala menüü, SUPER ei pea rohkem kui üks kord mõtlema, mida süüa teha. Igatsesin seda kõike niiii palju. Ja nüüd võtsin kätte ja otsustasin, et aitab.. Alustame uuesti.

Õnneks pole lisakilosid palju ehk paar kilogrammi. Olen lihtsalt siiralt tänulik oma ema geenidele, kes võib endale kõike lubada, aga juurde eriti ei võta. Ma olen suhteliselt lühikest kasvu, siis tegelikult ka need kaks kilo on ikka väga hästi märgata.  Mees on mul ikka korralikult juurde võtnud. 

Nii võtsemigi ühise otsuse, et proovime kuidas oleks uuesti alustada, kas saame samamoodi hakkama nagu eelmine aasta. Tegelikult pole ju midagi keerulist, lihtsalt disipliin ja teadlik söömine. Tahaks ju lisaks täiskõhutundele ka ajutoitu, sest me mõlemad abikaasaga töötame " numbritega" ja see tähendab aju töötab meil tööpäevadel 8h. Vahest isegi on tunda, et kiilub mõte kinni ja süvenemine on keerulisem, lihtsalt puudub eneriga. Õhtul tahab jälle ju tähelepanu meie 4 aastane poeg. Paha ju öelda kogu aeg vabanduseks, et tead sorry ei jaksa, teeme homme. ja siis tuleb jälle homme jne. Ei, see peab lõppema 😉 Lets start again 😉 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Liis Meier
609 lugemist / 1 fänn
Minust

Olen noor neiu, ema ja abikaasa. Õitsenud selles ilmas olen hetkel 27 aastat, kuigi hing on ikka veel lapsemeelne. Minu liitumise eesmärgiks pole ainult kaalulangus, vaid tahaksin muuta kogu oma perekonna toitumise tervislikumaks ja tagasi tuua meieni naudingu aktiivsest liikumisest.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Põhjuseid, miks mulle meeldib Fitlap on palju. Peamiseks on programmi lihtsus. Ma naudin, et programmi kasutamine on tehtud kõigile lihtsaks ja erinevad vahelehed annavad head kokkuvõtet eesmärgini jõudmise võimalustest. Teiseks meeldib see, et saan ise koostada oma toitumiskava. Retseptide valik on väga mitmekesine ja enamik toidud on kergesti valmistatavad ja väga maitsvad.Kolmandaks meeldib mulle vaheleht " Minu ostunimekiri". Peale toitumiskava kokku panemist on võimalik kergesti koostada paari klikiga ostunimekiri, mis muudab poes käigu oluliselt kiiremaks. Tänu ostunimekirjale jääb ostmata " mõttetu kräpp" ja hoiab ka oluliselt raha kokku.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva