Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Minu edulugu

Märkamatult sai mul juuli lõpus täis neli kuud Fitlapi toitumiskavade järgimist. Sel puhul panin oma eduloo teele ja lühiversioon on lugemiseks üleval cool:

https://www.fitlap.ee/tagasisided/piret-palm-fantastiline-muutus/

 

Ning tõesti! Kulus vaid neli kuud, et jõuda enda jaoks vormi, mida ma ei suutnud iseseisvalt kätte saada aastaga. Nimelt peale teise lapse sünnitamist 2016 jaanuaris, kulus mul ehk pool aastat, et lahti saada oma beebikilodest. Ja vaatamata sellele, et kaalunumbrile polnud miskit ette heita, ei olnud keha enam ses vormis mis enne rasedust. Põhiline mure, mis mind ennast väga häiris, oli õhtuti punnis kõht, mis ilmselgelt oli päevase toitumise tagajärg. Ja eks seal oli oma osa liialt suurtel portsjonitel, aga mitte ka vähem magusal (šokolaad, küpsised, kommid, koogid..). Ja kuigi ma teadsin probleemi põhjust, et olnud motivatsiooni ka midagi muuta, veel!

Kui märtsis ühel hetkel kuidagi Fitlapi lehele sattusin ja 3-päevase tasuta prooviperioodi tegin, siis ega ma vist suurt sealt süüa teha ei proovinudki laugh. Vaatasin rohkem variandid üle ja sinna see asi jäi. Kuid siis kuu lõpus ostsin endale hoobilt terve aasta toitumiskava kasutamise ja no siis oli vaja ka juba kavasid järgima hakata, et raha mitte tuulde visata. Olingi leidnud omale motivatsiooni angel.

Ning oh imet, kui esimese nädala järel võis näha juba saledamat kõhtu. Paari nädala pärast vähenenud mõõtmisnumbreid ning loomulikult alanenud kaalu.

Algus ei olnud kerge. Eks iga uue asjaga harjumine võtabki aega, tuleb lihtsalt anda aega! Mul oli tihti kõht tühi, liialt palju aega kulus toidu valmistamisele, aga see oli mööduv. Tihti teen erinevaid lemmikretsepte, mis maitsevad kohe eriti ja saavad kiirelt valmis. Näiteks eriline lemmik on mul hommikusöögiks banaani-ploomi omlett. Seda söön ikka pidevalt. Fast Proteiini pudingu asendan alati proFeel proteiinijogurtiga, ploomi asemel on tihti mõni muu puuvili. Ja tulemuseks on üsna pannkoogi maitsega puuviljane hommikusöök, mida kaunistan ka ohtralt kaneeliga. Nämm (pildil on kogu puuvili kuhjas omleti all)

Ette tuleb ka patutoidukorde. Enam ei pea nii gramm-grammilt kogustest kinni. Kuid jätkan teekonda kaalu hoidmise ning hea enesetunde nimel!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse