Valutav pea

Täna.

Oli päris väsitav ja imelik päev. Töö juures oli veeavarii ja see lõi segi mu lõunaplaanid. Tegusal päeval läheb aeg kiiresti ning siis vahel mul unub söömine. Tean, et see ei ole mitte kuidagi tervislik! Lõunale ma ei jõudnudki. Lõpetasin päeva veidi varem, et saaks mingi hetk ikkagi midagi süüa ka – kuigi mitte seda, mida plaaninud olin. Ehk siis asendasin oma suurepärase lõuna banaaniga – ei viitsinud eraldi kokkama hakata.

Õhtusöögiks tegime krevette spargli ja fetajuustuga. Maitses väga hästi! Meile väga meeldis see, kuigi järgmisel korral pigem teeksime seda hiliseks õhtusöögiks. Ma pole just suurem asi toidufotograaf, aga ajab asja ära. 

Täna on meil selline päev, kus esimest korda tunneme, et tahaks veel süüa, aga oleme tublid ja tugevad ning oleme sellele tahtmisele vastu hakanud. Pärast hilist õhtusööki on enesetunne parem. Tahaks lihtsalt midagi näksida!!

Kohe-kohe hakkame kinno minema. See saab võib-olla väikeseks katsumuseks, kuna meile väga meeldivad sealsed natchod juustukastme ja salsaga. Popcorni austajad ei ole me kunagi olnud. Usun, et suudame sellest letist siiski sirge seljaga mööda kõndida ja lihtsalt sõpradega filmi nautida.  

Tagasiside.

Oleme ilusti selle esimese nädalaga arvestama toiduainetega, mis meil külmikus ja kapis on, kuidas neid asendada toitudes, et ei peaks igaks toidukorraks uusi asju ostma. Enne kuidagi ei mõelnud sellele, kui palju võimalusi on ühe tooraine kasutamiseks erinevates toitudes. Meile väga meeldib, et retseptide valik on mitmekesine ning saame ise valida, mida parasjagu süüa tahame. Ei ole rangelt ette antud ja saame ise teha valikuid vastavalt isudele ja tujudele. 

Liitusin täna ka FitLapi toetusgrupiga Facebookis. Uudistasin seal veidi ringi. Eks mingil teisel päeval vaatan veidi rohkem, millest seal juttu on.

Peavalu.

Tavaliselt mul pea ei valuta, kuid täna miskipärast pea lihtsalt lõhub. Kuigi olen söönud ja piisavalt ka vett tarbinud. Muidu on enesetunne täiesti normaalne. Pärastlõunane väike uinak oli väga mõnus ja virgutav. Pärast seda sai isegi veidi tööd tehtud. Võib-olla on hetkel koormus kõikide mu tegevuste osas liiga suur ja organism annab märku, et oleks aeg veidi rahulikumalt võtta cool aga kahjuks ei saa ma seda enne teha, kui semester läbi saab. Kui järgmisel nädalal oma peaagu 10 kodutööd tehtud saan, siis tuleb võimalus veidi rahulikumalt hingata.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod