6. nädal (kokku -0,5 kg)

Kuues nädal. 

Väga raske oli eelmine nädal. Tervis oli kuidagi kehvem kui tavaliselt ja olin hädas kõhukinnisusega. Jätkuvalt on meie kaaluprojekt nagu Ameerika mäed. See nädal möödus nii, et minu kaal langes -200g ja R-il raputas maha -300g (ehk siis on omadega nullis tagasi). Mina olen see, kes peab programmist rangemalt kinni ja üritan ikka tublisti kavas olla, kuigi vahel siiski ei tee me koguste järgi ning kui trenn saab läbi, luban endale pisikese magusa ampsu.

Jätkuvalt püüan, et saavutada eesmärk esimeseks juuliks. Kuigi täna sõbranna vaatas peale ja ütles, et ma jube peenikeseks jäänud laugh. Arvan, et suutsin ta lihtsalt riietusega ära petta. Kuigi tunnen ennast tõesti palju saledamana kui kuus nädalat tagasi. Samas ei olnud siis ka probleemi, et riided selga ei oleks mahtunud. Olen jätkuvalt oma S/M mõõdustikus.

Kuue nädalaga -6,3 kg yes

Toidust ka.

Proovisime ära Fast pudingu. Vanilje küpsisepulber piimaga segatult ning kreekapähklid peale. Üllatusime. Täitsa maitsev oli. Selline piima kreem (ei ole kunagi suurem asi pudingusööja olnud, aga eks siin proovimegi palju uusi maitseid). Kindlasti on meie toidulauale rohkelt lisandunud puu- ja juurvilju. Sõime neid ka enne, kuid praegu teeme seda tunduvalt teadlikumalt, mis on juba päris suur samm edasi.

 Samuti on meie suureks lemmikuks saanud kartulipuder (ei viitsi igakord seda ahjus lisaks küpsetada), salati, munapudru ja peekoniga. See on lihtsalt nii nom-nom. Ja loomulikult ei saa jätta mainimata meie iganädalast kanapastat. R-i tõeline firmaroog.

Hommikud on nüüd taas olnud võikude lainel. Kuna me kumbki väga juustu ei armasta, siis asendame selle võiku peale sulajuustuga – kaks kärbest ühe hoobiga. Sulajuustu saab ilusti kasutada määrdeainena või asemel ja ei ole enam nii kui see võileb ühti.

Trenn.

Nagu tavapäraselt mängin võrkpalli ja vahepeal proovin jooksma sattuda. Viimase aja leid on discgolf. Olen nüüd kolm korda rajale saanud. Päris huvitav on ning lisaks saab olla värskes õhus. Selleks, et ma heaks ja oskajaks saaksin läheb veel aega. R. ja teised sõbrad see-eest on juba päris asjalikud. 6. mail olen ennast lubanud ka võistlustele ketast lennutama. Loodetavasti olen selleks ajaks ikka veel elus, kui arvestada, et taaskord olen ennast kirja pannud Viljandi järvejooksule – hooaega tuleb ikka alustada kõige raskema rajaga devil

Eesmärkide täitmiseni (loodetavasti)

10 nädalat ja 7,5 kilo

22 nädalat ja 21,6 kiloKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod