137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kinos käies ei pea alati olema kaasas POPCORN


Minu eilne päev möödus väga kiirelt . Kui saaks küsiks aega juurde. Aga kellelt küll. Meil kõigil on päevas 24 h – kasutame seda siis mõistlikult – eksole. 

Oli etteteada, et tulemas pikk päev , kohvikus käik ja õhtul veel kino. Hommikul mõtlesin juba, et missiis ikka – teeme patupäeva – kiiresti küll tuli – aga teeme siis ära. AGA … ei . 

Hommiku ja lõunasöögi sõin taas Maksiköögi tatra – kanarooga – oi kui hea, kiire 🙂 Olin ostnud poest valmis mitu kogust ja siis muudkui suts ja soenda mikros ja valmis eineks- ei ole palju aega vaja – ei mingeid vabandusi, et ei saa kiirel ajal kavas kinni hoida:) 

Tupperwarel on ideaalsed nõud selleks, et toit valmiks uunis kiirelt 🙂 Olen lahkelt jagama Sulle infot.

AGa õhtu, mis siis õhtul sööd – kohvik, kino… 

Tegin valmis kaks portsjonit : õun ja juust toidukorda. ja oligi olemas. 

Sellelajal , kui sõbranna sõi kohvikus salatit – võtsin ja nautisin mina oma toitu:)

ja jätkus ka kinoõhtuks – ei olnud vaja Popcorni . Ideaalne – järgmine kord võtan porgandit kaasa.

 

Minu päev oli 100% korras ja täna hommik taas 100gr kergem:) 

Seega kõik on võimalik, kui väga tahta. 

 

Täna hommikul alustasin kõndimisega – seega ka aktiivsus on paigas . Aprillilõpuni minna veel 3 päeva ja km veel teha 40km- teeme ära. 

 

Tänast päeva on veel palju – kasutame seda targalt- jätkan Teie pakikeste tegemist – kes teab, mis pakkidest jutt – see teab ka oodata. 

 

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Piret Kaarlõp
12973 lugemist / 10 fänni
Minust

Olen 34 a. Rakverre sisserännanud naine. Olen abielus ja kahe ( 18a ja 10a ) poja ema. Olen Kaalust alla/Fitlap tiimiga koostööd teinud juba 3 aastat. Ma olen tüüpiline Eesti naine- ma ei ole kunagi endaga rahul . Ma ei ole täna siin, et kaalulangetada vaid olen täna siin , et ennast panna proovile- kas ma suudan ka midagi enamat, kui vaid kaalulangus ja tervislik toitumine. Läbi selle programmi soovin saada juurde rohkem sportlikku keha;) Mulle meeldib teha palju - olen nagu Orav rattas- kes mind lähemalt tunnevad teavad millest ma räägin. Läbi blogimise kindlasti saate minust ja mu tegemistest rohkem ka aimu. Minu pikkus 174 cm ja kaal 60,3 . Ideaalis näen, et see on 58 - 59 kg- seega ei ole palju minna. Ja kuna ma olen korra ka selle juba saavutanud, siis tean, et suudan seda.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

FitLap.ee lihtne ja nauditav. Kus saab veel nii palju onlines ideid , retsepte- mis põhiline- need on maitsvad ja mis mittevähem oluline - need aitavad ka kaalulangetada. Unusta paastud, veedieedid, võta aega enda jaoks ja naudi fitlap.ee - d.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva