Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

I aasta VI kuu IV nädal

Loomulikult oli see nädal jälle tagasilöögiga- kaalutõus +400 grammi, ümbermõõdud igalt poolt suuremad- va puus, kust – 3 cm. Aga ega ma lootnudki- sai ju juba reedel patustamist alustatud ja laupäeval täie hooga jätkatud.

Eelmine postitus jäi pooleli kohast, kus mehed kodupoole ja naised Riia poole autoninad pöörasid. Imeline ilm oli- kui oli õhtul 7 paiku aega temperattuuuri vaadata, selgus et ikka veel +27 kraadi. Olin tobeda peaga paksema kleidiga ja porikingadega. Esimene ost turult olid suveplätad (5 €). Enne turgu parkimispiletit ostes (ja mäletades, et eelmisel aastal jäi 50 senti päevapiletiga odavamast tariifist puudu) kinkis keegi lahkuv noormees oma pileti meile. Pärast tahtsime seda edasi anda, kuid parkida tahtjate hooaeg oli juba möödas.

Turg oli täis kõiksugu lilli ja asju. Kleidid küll tundusid kallimad, kui eelmisel aastal, aga me rõhusimegi rohkem jalanõude ostmisele. Kuna kehakaaluga seoses on ka rinnahoidjad lotendama jäänud, vaatasime ka neid. Saime väga kikkis ja lopsakate vormidega müüjalt riielda: “Olete te naised või mehed? Vaadake, kus teie rinnad ripuvad!” Aga eelistasime ikkagi nendele paksudele polstritele vana seisu ja põgenesime ta haardest.

Turule minnes nägime imelisi lillasid roose, aga ei tahtnud end kotiga kohe koormata. Tagasi tulles olid need aga juba ära ostetud. Sellest hoolimata jõudsin koju 6 roosiga. Hinnad algasid 5 eurist  ja lõppesid 8.50ga. Tahtsin fuksiaampleid, aga neid kohtasin vaid ühte. Ja hind oli 10 euri. Kuna eelmise aasta odavad amplid veel meeles, ei ostnud. Aga punase õiega rippmaasika ja rebasesaba laadse rippuja ostsin ära. 

Käisime ka Lidos söömas. Ikka kõige kahjulikumaid õlut,  praekartuleid ja kastmega kala. Lõpuks ka kooki. Kõrvale hapukurki ja marineeritud sibulat.

Siis tutvusime ka Ikea valikuga ning proovisime nende kohvi (ja mis seal salata, ka kooki. Liiga palju kooki! Ma tean!) Ega plaani polnud midagi kindlat osta, aga  midagi kogunes ikka- jalamatid ja seebid ja koera kujulised toidukarbid. Väikesed mõttetused, kuid ikkagi asjad, mis lisavad elule värvi 😉

Ja kohustuslik peatus piiril. Meie oleme muidugi Heinaste poe fännid. Nüüd oli selle kõrvale kerkinud ka miski  muu alko pood. Lubasid tasuta kliendikaarte. Nii need ka endale saime. Muidugi õllekohvrid on juba samas hinnas, mis laevalt kaasa haarates. Ikka ka lätlastel aktsiis mõjutab. Ja ka kütus jäi vaid veidi meie omale alla- Eestis 98 maksab 1,44, Lätis 1,33/l.

PS: Kuna mees ja poeg on tööl teisel pool Eestis ja meie plikaga nädala sees kahekesi, oleme proovinud igasugu retsepte, mida mees põlastaks. Nii näiteks proovisime kalatacosid. Jube ebamugav süüa, aga täitsa head. 

Kass, kes nüüd meie pere vanim, jäi ööks õue ja hommikul lonkas paistes käpaga tuppa. Kas kakles? Nüüd tuleb ravima hakata.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod