I aasta III kuu II nädal

Tundub, et kontrollkaalumiseks kolmapäeva hommik ikka üldse ei sobi. Neljapäev on päev nädalas, kus olen kõige kergem- nädalavahetuse libastumised on maha läinud ja uusi pole veel koguda jõudnud wink. Sellele järeldusele jõudsin, kui käisin eile kaalul ja sain languseks vaid -100 grammi eelmise nädalaga võrreldes. Täna oli aga hopsti- 0,9 kilo kuhugi kadunud. Eile mõõtsin ka kere mõõtusid. Kuhugi on läinud vöölt -2 cm ja reielt -1 cm (tegelikult läksid nad külla käsivarrele +3 cm ning rinnale + 3 cm). Ei heida seepärast meelt- nädala pärast võib kõik jälle hoopis teisiti olla.

Sel nädalal pole ka muidugi kõrvalisi ahvatlusi eriti olnud. Vaid reedel hüppasime Tourest 2109-le sisse, et äkki näkkab ja leiamegi soodsa pakkumise septembrisse planeeritud soojamaa puhkuseks. Oleme juba pikalt plaaninud, et sel aastal teeme teistmoodi. Kui muidu oleme aastaid omal käel ringi reisinud ja kõik sõitmised- ööbimised- toidud ise planeerinud, kokku vaaritanud, siis nüüd tahaksime proovida all- include- paketti kuskil sooja mere ääres. Muidugi ei tähenda see, et me lamaksime nagu morsad terve nädala vaid süües ja ujudes basseini ääres (kuigi see kõlab jube hästi, eksju). Märtsiks on nii soodsaid pakette. Kuid septembriks pole nagu miskit. 

Nii sattusimegi messile. Minu ettekujutus oli siginast- saginast ja paljudest pakkumistest. Tegelikkus aga oli, et ükskõik millisest firmast küsisime, saime vastuseks, et nemad on vaid vahendajad ja ise midagi ei paku. Vahendatud reisid aga hakkasid 500- 600 eurist. Korra leidsime sobiliku hinna letil olevast nimekirjast- 300 € ümber. Kui täpsustamiseks läks, selgus, et tegelikult maksab see reis peaaegu 800 €. Müüjal ei liikunud kulm kah, kui uurisime, kust siis selline hinnatõus? Nii et tegelikkus ja reklaam ei lähe kohe üldse kokku.

Käisime läbi ka kõrval saalis olnud Eesti toidu pakkumised. Valik oli nadi ja maitsta sai vaid mõnes kohas. Enamik asju olid tasulise degusteerimisega. Tundub, et oskasime õigest Puhka Eestis saalist mööda vaadata. Garderoobi kõrval olid väga ahvatlevad rootslaste maiused- uhkusega võin tunnistada, et me ei ostnud. (Kuid vasakul allnurgas olevatest pallidest saime maitsta killukese.) Mulle need maiused Rootsis pole küll silma hakanud.

Leidsin messilt sõbrakesed, kellest ei saanud pildistamata mööduda. (Kui pildistada, siis ikka nii, nagu peenemad- kaunimad neiud. Tütar ütles küll, et kas sul on pissihäda? Aga eks ilu on vaataja silmades) Sõbranna kiitis, et sellel pildil näen päris sale välja, seepärast pean selle ka siia riputama. (Võrdluseks pilt, kus olen +30 kilo.)PS: Mees üritab suitsetamist maha jätta ja ähvardab peale seda 100- kiloseks kosuda. Eks looduses peab ikka tasakaal olema.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod