141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Patupäev


Laupäeva hommik.

Arvestades, et jõudsime kinost koju pärast südaööd ja siis vaatasime veel ühe osa oma lemmiksarja. Kinos vaatasime “Tomb Riderit”, ei olnud üldse nii hea kui kaks esimest osa. Vaadatav, aga mitte midagi erilist. Oleks oodanud enamat. Peategelane samas oli väga kaunis. Ja mõnus oli see, et meil ei tulnud mingit vajadust osta krõpse ega magusaid jooke. Olime üleval juba üheksa paiku. Tänaseks hommikusöögiks olime valinud omleti. Omletti tegime ka enne FitLapi ajastut tihti. Koguse osas ei olnud ka erilist muutust. Muutsin retsepti niipalju, et lisasime tomatid kohe pannile, mulle lihtsalt meelgib soe / grillitud tomat ja et liiga kuiv ei oleks, lisasime lusikatäie hapukoort juurde.

Tänane päev.

Selle laupäeva suutsime kuidagi väga tihedalt enda jaoks sisustada. Käisime jalgpalli vaatamas. Tulemus ei olnud päris selline, mida ootasime ja lootsime. Kure kaotas lisaks mängule ka kolm mängijat indecision. Positiivne selle juures oli ainult ilus kevadine ilm, kuid siiski istudes hakkab päris jahe, isegi kui suusapüksid jalas on. Pärast seda käisime vallamängudel pokkerietapp (läks keskpärasest ja sai ilusti aeg täidetud resto jaoks) ja nüüd lõpetasime oma restoranideidi. Aga sellest kirjutan juba rohkem homme.  Õnneks on restoranis kogused väga suured ei ole ja seepärast väga süümekaid ei tunne. Siinsesse menüüsse olen siiski märkinud õhtusöögiks patukorra. 

Diabeet.

Veidi ka tervisest. Kallil on esimese tüübi diabeet. Esimesest päevast alates kui hakkasime FitLap'pima on tema hommikune veresuhkrutase tunduvalt parem. See on igati positiivne uudis meile laugh. Üleüldine süstimise vajadus on vähenenud. 👍 Ma ise tunnen ennast hästi ja snäkkimise vajadust praktiliselt ei ole. Nädal aega pole ka suhkrujooke tarbinud. 

Järgmised kolm päeva. 

On täiesti planeerimata. Suure tõenäosusega alustame hommikut pannkookide või taaskord omletiga. Toorained selleks on mu meelest olemas. Või kui ei ole, siis mõnus smuuti ajab ka asja ära. Ma ise tarbiksime hea meelega tihti mõnusaid marjakook. Keefiriga on nad mu jaoks veidi harjumatud. Tavaliselt tegingi ainult marjadest, lisades juurde kas apelsinimahla või kodust õunamahla. Igatahes järgmine menüü on koostamata. Nädal on nii kiiresti möödunud, et pole arugi saanud. Ja täna menüüga enam tegeleda lihtsalt ei jõua. Kes teab, millal külapealt koju jõuame. Ja siis tahaks lihtsalt pea padjale panna. 

Ilusaid unesid! 😴  

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Piret
4594 lugemist / 2 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

FitLapis saab kiiresti, kergelt ja mugavalt kokku panna oma perele maitsva menüü. Suurem osa retsepte ei ole ajamahukad. Valik on lai ja sobib igale maitsele. Ostunimekiri teeb poes käimise mugavaks ja kiireks!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom