Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Siiani läheb hästi, vist?

Tere! Mina olen Ingrid ja ma olen vegan. Selline anonüümsete alkohoolikute stiilis tutvustus, eksole. Siia sobiks veel see "kuidas peol veganit ära tunda" nali ka. Kusjuures pidudel ma tegelt ei tee selle kohta piuksugi, sest esiteks ei pea seda vajalikuks ja teiseks ma absoluutselt ei viitsi vaielda sel teemal. Kahjuks isegi kui ma ei maini seda, siis keegi teine kuidagimoodi piuksatab ja paratamatult tahetakse ikka jubedalt vaielda. Loodan, et siin keegi seda teha ei soovi. Vastan põhiküsimustele igaksjuhuks ära ka – ei, ma ei igatse peekonit, taimsest toidust saab täitsa piisavas koguses valku, ei, ma ei söö ainult muru, ei, lehmasid ei pea lüpsma ja jah, meie esivanemad sõid liha, aga mis siis, ma elan tänases päevas ja teen paljusid muid asju ka teistmoodi. Ja kui ma kuidagi mingil veidral põhjusel satun asustamata saarele, kus on ainult notsud kes ise toituvad õhust ja armastusest, siis eks näis mis juhtub, kuid praegu saan ma rahulikult süüa seda mida tahan. Ja teie sööge ka seda, mida tahate, mina tulen rahus ja teid kuidagi rünnata ei soovi(paneks siia tulnuka emoji, aga siin pole 🙁 I come in peace noh).

Sain Fitlapi kasutusaega augusti alguses sünnipäevaks ja siin ma nüüd siis olen. Algul oli veits eksinud tunne, sest otsingus "vegan" ette linnukese pannes lõi ette ainult 14 retsepti. Nüüd olen avastanud, et neid on tegelikult veidi rohkem, lihtsalt kõik ei tule selle otsinguga välja. Hiljuti ilmus maasika cheesecake ka, mis on mee väljavahetamisel täiesti sobiv – jessssss!! Üldse neist retseptidest saab tegelikult nii palju erinevaid asju meisterdada tänu ainete vahetamise võimalusele, seega siiani olen täitsa kenasti hakkama saanud. 100% kavas püsinud ei ole, aga pole ka olnud ühtegi korda kus terve päeva söön valesid asju. Pigem olen patustades piirdunud ühe toidukorraga ja ülejäänud ikka Fitlapi kava järgi söönud. See asi paistab mul söömise kellaaegades kinni olevat. Kui liiga palju jääb söögikordade vahele, siis päris raske vastu panna. Muidugi saan teha ühe portsu pooleks, aga see jälle mugavuse küsimus. Ühesõnaga veel päris tubli ei ole. Sellegipoolest 2,5kg ja 11cm maas, juhhuu! Natuke kahju, sest ilmselt kui oleksin 100% kava jälginud kogu aja, oleks seis veel parem. See samas annab motti edaspidi tublim olla. Täna oli esimene koolipäev ka, vähem aega kõrvale hiilimiseks.

Ja nüüd see hetk, kui tahaks blogipostituse ära lõpetada aga ei oska kuidagi – teate seda tunnet, eks? laugh Peab vist natu harjutama veel.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse