Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Algus

Niisiis minu esimene postitus. Hetkel käsil neljas päev. Selline tunne muidugi, et nädal aega oleks vähemalt teinud, kuna toidukordi nii palju olnud. Algus oli veider, esimene söök (alustasin pühapäeva lõunast) oli kodujuust röstitud seemnete ja puuviljalõikudega, mis ausaltöeldes ei olnud päris my-cup-of-tea. Kodujuustuga on mul lihtsalt olnud love-hate suhe. Väike kogus on maitsev aga natuke liiga palju söön siis hakkab vastu. Seega esimene ports ehmatas ikka ära, arvetsades fitlapi koguseid . Aga söödud ta sai. Postiviine külg oli aga see, et kõht oli väga pikalt täis ja ei tekkinud pühapäevale tavaliseks saanud snäkkimistujusid. Edaspidi hakkasin siis retsepte vahetama vastavalt oma maitsele ja planeerima mitu päeva ette, ka vastavalt sellele, mis toiduaine mingist söögikorrast üle jäi. Päris põnev tegevus. 
Praegune söökide top on: 

Lõhe kartulitorniga – ahjukartul ja lõhe nagunii super asjad ja saan neid rahulikult ka nüüd nautida 🙂

Kanawrap – lihtsalt nii maitsev. Veidi keeruliseks läks kogu selle sisu mahutamine tortillasse aga kui tööle kaasa võtsin siis mässisin fooliumisse ja siis oli asi kontrolli all laugh

Tuunikalavõileib – seda tegin lihtsalt sellel põhjusel, et tuunikala oli FitLapi eelsest ajast alles jäänud. Maitses kuidagi eriti hästi (tuunikala oli hapukoorega segamini, võibolla sellepärast). 

 

Kokkuvõtteks võib seda öelda, et siiani on asi väga positiivne olnud. Esimese kaalumise teen siis pühapäeval. Pöidlad pihku!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse