136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Algus


Niisiis minu esimene postitus. Hetkel käsil neljas päev. Selline tunne muidugi, et nädal aega oleks vähemalt teinud, kuna toidukordi nii palju olnud. Algus oli veider, esimene söök (alustasin pühapäeva lõunast) oli kodujuust röstitud seemnete ja puuviljalõikudega, mis ausaltöeldes ei olnud päris my-cup-of-tea. Kodujuustuga on mul lihtsalt olnud love-hate suhe. Väike kogus on maitsev aga natuke liiga palju söön siis hakkab vastu. Seega esimene ports ehmatas ikka ära, arvetsades fitlapi koguseid . Aga söödud ta sai. Postiviine külg oli aga see, et kõht oli väga pikalt täis ja ei tekkinud pühapäevale tavaliseks saanud snäkkimistujusid. Edaspidi hakkasin siis retsepte vahetama vastavalt oma maitsele ja planeerima mitu päeva ette, ka vastavalt sellele, mis toiduaine mingist söögikorrast üle jäi. Päris põnev tegevus. 
Praegune söökide top on: 

Lõhe kartulitorniga – ahjukartul ja lõhe nagunii super asjad ja saan neid rahulikult ka nüüd nautida 🙂

Kanawrap – lihtsalt nii maitsev. Veidi keeruliseks läks kogu selle sisu mahutamine tortillasse aga kui tööle kaasa võtsin siis mässisin fooliumisse ja siis oli asi kontrolli all laugh

Tuunikalavõileib – seda tegin lihtsalt sellel põhjusel, et tuunikala oli FitLapi eelsest ajast alles jäänud. Maitses kuidagi eriti hästi (tuunikala oli hapukoorega segamini, võibolla sellepärast). 

 

Kokkuvõtteks võib seda öelda, et siiani on asi väga positiivne olnud. Esimese kaalumise teen siis pühapäeval. Pöidlad pihku!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Pingviin
329 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib süüa ja mulle meeldib süüa teha. Vahel on aga ideede puudus endal. Aga kui antakse sulle ideed ette ja samal ajal kaalu kaotad, siis on ju FitLap päris hea asi :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva